سرمایکس
video thumb

صرافی Dex.top جهت تسهیل ترید های غیر متمرکز راه اندازی شد

صرافی غیر متمرکز Dex.top

بنا بر گزارش توسعه دهندگان، این صرافی

استفاده Dex.top از قرارداد هوشمند جهت تسهیل ترید های غیر متمرکز

صرافی Dex.top که در سوئیس مستقر است، یک پلتفرم ترید غیر متمرکز متن باز (open source) است که توسط یک شرکت مشهور بلاکچینی به نام Bitmain Technologies توسعه داده شده است. این صرافی بر خلاف صرافی های رمزارز سنتی، از یک قرارداد هوشمند ساخته شده که با هر دو شبکه های اتریوم و RSK سازگار است.

این سازمان ادعا می کند که همه دارایی ها در داخل یک قرارداد هوشمند، و نه توسط صرافی، نگه داری می شوند.  Dex.top  ابراز می کند که کاربران کنترل کامل خود بر دارایی هایشان را حفظ خواهند کرد و تراکنش ها همیشه توسط خود کاربران امضا خواهد شد.

تیم توسعه Dex توضیح می دهد که: ” از لحاظ فنی لازم نیست که کاربران به Dex.top اعتماد کنند زیرا این صرافی نه دارایی های کاربر را در اختیار دارد و نه قدرت انتقال دارایی های کاربر را دارد و در نهایت این پلتفرم از الگوریتم Raft استفاده می کند تا امنیت و قابلیت استفاده سیستم را تامین کند.”

“در ابتدا یک مکانیزم ترید ROC (پخش دوباره بر روی زنجیره) ایجاد می شود که از دو دفتر کل خارج از زنجیره و روی زنجیره پشتیبانی می کند که دارایی ها و ترید فوری را ایمن می سازند.”

صرافی Dex.top
صرافی Dex.top

Dex.top و Metamax 

این صرافی غیر متمرکز توضیح می دهد که از آنجا که بر چارچوب ERC-20 ساخته شده است، در آینده، توسعه دهندگان امیدوارند که بتوانند بلاکچین

Fiona Lin نماینده Dex.top بیان کرد که راه اندازی عمومی پلتفرم ترید حدودا در اواخر ماه مه شروع می شود. با دیدن این پلتفرم متوجه می شوید که کاربران از Metamask به عنوان کیف پول خود استفاده می کنند که برای این صرافی امکان انتقال های روان با استفاده از توکن های ETH و ERC-20 را فراهم می سازد.

کاربران در واقع حساب Dex خود را به کیف پول Metamask متصل می کنند و وقتی که سپرده گذاری یا برداشت توکن از طریق کاربران امضا می شود، تایید آن نیز با Metamask UI توسط کاربران انجام می گردد. تیم Dex در آینده همچنین با کیف پول های دیگری مانند Imtoken، Bitcome و والت سخت افزاری لجر همکاری خواهد کرد. در حال حاضر به دلیل واقع بودن در دوره آزمایشی، حجم و تعداد کاربران این پلتفرم اندک می باشد.

صرافی Dex.top
صرافی Dex.top

 

 

 

 

 

 

 

قصد تیم Dex.top به یکپارچه سازی بازار ERC-721 و همکاری با دیگر پلتفرم های غیر متمرکز

علاوه بر این، تیم Dex.top اعلام کرده که امیدوار است بتواند با دیگر پلتفرم های صرافی غیر متمرکز برجسته مانند Kyber، IDEX و DDEX کار کند. در ضمن این پروژه همچنین سازگاری پروتکل ERC-721 و بازارگاهی برای این نوع از توکن ها را نیز پیاده سازی می کند.

Fiona برای news.Bitcoin.com توضیح داد که اعضای تیم Dex.top در سوئیس، ایالات متحده، سنگاپور و هنگ کنگ مستقرند و همگی آنها از طرفداران آتشین مفاهیم مربوط به تمرکز زدایی هستند. در حال حاضر، کاربران می توانند در پلتفرم ثبت نام کرده و آن را بررسی نمایند، در حالی که تیم Dex.top تاکید کرد که آنها مشتاقانه منتظرند تا در انتهای این ماه با صرافی جدیدشان به جامعه رمزارز ها بپیوندند.

توجه!

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده است، مربوط به نویسنده می باشد و لزوما نباید به ارزجو نسبت داده شود.

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media

خرید حضوری

sarmayex pin location
version