video thumb

ALIS ، رسانه ای اجتماعی و نوین در قالب یک پلتفرم بر پایه بلاکچین

باز هم بلاکچین

ALIS چیست و از بلاکچین چه می خواهد؟

با شعار “اتحاد و خِرد” خلاصه ای از این پروژه را چنین شرح می دهد:

“مفهومی کاملا نوین از رسانه اجتماعی برای رونمایی و ارائه دسترسی مطمئن به گفتار، اخبار و افراد”

و باز در ادامه درباره پروژه می گوید که ALIS بستر شبکه ای اجتماعی مبتنی بر بلاکچین است که با برقراری ارتباط سریع بین کاربران و مقالات، اخبار و افراد قابل اطمینان، قصد بر پدید آوردن انقلابی در صنعت اخبار و رسانه های اجتماعی دارد. هدف این پروژه ایجاد بستری است که به خلق اطلاعات قابل اعتماد، به واسطه پاداشی که شما توسط توکن آن به عنوان کاربر ALIS به نگارنده آن می دهید، انگیزه بخشد؛ و در عین حال، مصرف کننده ی این محتوا، که خود سطح اعتبار آن را با رای دادن به کیفیت آن خبر، مقاله یا وبلاگ تعیین نموده نیز از پاداش بی بهره نماند. هدف آن ها خلاص کردن مردم از شر رسانه های مرسوم اشباع شده با تبلیغات، کمپین های مخفیانه تبلیغاتی و منابع غیر قابل اطمینان اطلاعات است.

 ALIS ، رسانه ای اجتماعی و نوین در قالب یک پلتفرم بر پایه بلاکچین
Samurais risen from STEEM territory with drawn tokens

 

سامورایی هایی توکن به دست برخواسته از دیار STEEM

“داستان ما از Sota Ishii، یکی از اعضای پروژه آغاز شد که شروع به پست کردن تصاویر سفر در STEEM نمود. Sota، که هم اکنون مدیر تکنولوژی (CTO – Chief Technology Officer) پروژه است، طی اولین مقاله ای که در STEEM پست نمود توانست پول لازم برای تهیه گران ترین پیتزای “دومینو” را (۳۰ دلار) به دست آورد! در حین شگفت زده شدن از ماجرا، می خواستیم سر در بیاوریم چنین روشی چگونه به نتیجه رسیده – البته نه برای جور کردن پول پیتزای بعدی – بنابراین شروع به تحقیق کردیم. هر چه بیشتر کشف می کردیم، علاقه مند تر می شدیم.”

توجه!

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به ارزجو نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ