video thumb

فردی در جریان تبلیغ عجیب یک ICO درگذشت !

فردی در جریان تبلیغ عجیب یک ICO درگذشت !Reviewed by محمد آذرنیوار on Jun 7Rating: ۵.۰

در یک حرکت تبلیغاتی برای یک عرضه اولیه ارز دیجیتال یا همان ICO، که در قله اورست صورت گرفت، یک فرد نپالی در گذشت.

یک شبکه‌ اجتماعی اوکراینی به نام ASKfm که قصد دارد بلاک چین خودش را توسعه دهد، برای جذب سرمایه از ICO، با حمایت مالی از ۴ نفر، آنها را به فتح اورست فرستاده است تا برای تبلیغات، یک کیف پول سخت افزاری حاوی ۵۰,۰۰۰ دلار از ارز دیجیتال ASKT در قله اورست بگذارد که فاتح بعدی بتواند مالک آن‌ها شود.

در مسیر برگشت از این قله، راهنمای نپالی این ۴ نفر گم و پس از چند ساعت مرگ او تایید می‌شود. همچنین چند مورد جراحت‌ وخیم برای افراد صعود کننده گزارش شده است.

 

یکی از اعضای این تیم ۴ نفره پس از بازگشت از نپال به کشور اوکراین به رسانه‌ها گفته است که آنها پس از رسیدن به نوک قله، راهنمای خود را گم کردند و دیگر نتوانستند وی را پیدا کنند. به گفته‌ی این کوهنورد اوکراینی، آنها در آن زمان تصور می‌کردند که این راهنما به سفر خود پایان داده و به محل زندگی خود بازگشته و به هیچ عنوان تصور نمی‌کردند که پس از بازگشتشان با خبر مرگ او مواجه شوند.

فردی در جریان تبلیغ عجیب یک ICO درگذشت !

تصویر مرد نپالی فوت شده (سمت چپ)

هم اکنون ۱ میلیون واحد از توکن‌های ASKT که به گفته تیم ASKfm، حدود ۵۰,۰۰۰ دلار ارزش دارند، در یک کیف پول سخت افزاری در نوک قله اورست قرار دارد. در ویدئوی تبلیغاتی این شرکت، عنوان شده است که اگر به اندازه کافی شجاع هستید، می‌توانید به قله اورست صعود کرده و مالک این توکن‌ها شوید !

 

منبع: CNBC

اشتراک در تلگرام

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ