video thumb

احتمال افزایش قیمت بیت‌کوین کش به بدلیل کاربرد فراوان آن

برایان کلی : قیمت بیت کوین کش به دلیل افزایش کاربردش می تواند بالا برود : برایان کلی، بنیان گذار و مدیر عامل BKCM LLC، شرکتی سرمایه گذاری متمرکز روی ارز های رمزپایه، در صحبت دیروزش با CNBC درباره قیمت بیت کوین کش (BCH) ابراز خوش بینی کرد.

گفته می شود، روز شنبه، ماینر های بیت کوین کش ملاقاتی اختصاصی به منظور ایجاد یک صندوق توسعه برای بیت کوین کش داشتند. برایان کلی می گوید، ماینر ها (افراد استخراج کننده) به دنبال این هستند که بخش از پاداشی که برای استخراج دریافت می کنند را بر روی گسترش اکوسیستم بیت کوین کش سرمایه گذاری کنند.

برایان کلی ، بنیان گذار و مدیر عامل BKCM LLC

او اضافه کرد که، جمع آوری اعتبار می تواند ارزش این ارز رمزپایه را افزایش دهد و به آن کمک کند.

به همین شیوه زنجیره بلاک ارزش بیشتری می شود. کاربرد های این موجودیت بیشتر می شود و این کاربرد تبدیل به ارز بیشتر برای آن می شود. این موضوع تاثیر مثبتی بر روی بیت کوین کش دارد.

پس از این که قیمت بیت کوین کش ۲۷ اردیبهشت به ۱۶۰۰ دلار رسید، از آن زمان قیمت آن در طی یک بازه تغییرات ۵۰ روزه مدام کاهش پیدا کرد و الگوی سر و شانه را در نمودار قیمت ایجاد کرد که هدف ۶۵۰ دلاری دارد. در طی ۲۴ ساعت گذشته، بیت کوین کش با رسیدن از ۱۲۹۰ به ۱۲۰۵ دلار و ۵٫۸ درصد کاهش قیمت داشته است. اما با این حال همچنان ارزش آن نسبت به سطح قیمت در ماه اردیبهشت (۷۶۰ دلار) بیشتر است.

بیت کوین کش یک ارز دیجیتال همتا به همتا است که در واسط سال ۲۰۱۷ در نتیجه وقوع هارد فورک در شبکه بیت کوین برای حل مشکل مقیاس پذیری این شبکه، ایجاد شد. با وجود قوانین توافقی جدید در این شبکه، بیت کوین کش امکان رشد و افزایش اندازه بلاک های ایجاد شده در شبکه اش را داراست و این امکان انجام تراکنش های بیشتر را فراهم می کند.

اوایل این ماه، انجمن pro-Bitcoin برنامه اش را برای شکایت از Bitcoin.com اعلام کرد. اعضای این انجمن از Roger Ver که صاحب این سرویس کیف پول و ارز رمزپایه که طرفدار بیت کوین کش است، خشمگین بودند چرا که معتقد بودند که این فرد در مورد تفاوت های بیت کوین و بیت کوین کش خریداران را گمراه می گرده است و باعث کاهش فروش بیت کوین کش شده است.Also published on Medium.

جدیدترین بروز رسانی این مطلب :۶ دقیقه قبل

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ