سرمایکس
video thumb

دارایی های رمزنگاری شده ، اولین جلسه کارگروه رهبران دولتی انگلستان

در جلسه بررسی دارایی های رمزنگاری شده ، رهبران ارشد دولتی و کارشناسان و متخصصان مالی حضور داشتند، از جمله نمایندگان وزارت خزانه داری، FCA و بانک انگلستان.

به گزارش سایت open access government به نقل از ارزجو اولین جلسه کار گروه دارایی های رمزنگاری شده انگلستان روز دوشنبه ۲۱ مه ۲۰۱۸ ( ۳۱ اردیبهشت) برگزار شد. این گروه بر اهدافی شامل: بررسی تاثیر دارایی های رمزنگاری شده، مزایای بالقوه و چالش های استفاده از تکنولوژی دفتر کل توزیع شده (بلاکچین) در خدمات مالی، و نیز ارزیابی نیازهای قانونمندی در صورت استفاده از آن، توافق کردند.

رهبران ارشد دولتی و مالی که حضور داشتند، از جمله کاترین برددیک، مدیر کل خدمات مالی خزانه داری HM، اندرو بیلی، مدیر اجرایی FCA و دیو رامسدن ، معاون بانک مرکزی انگلستان بودند.

cryptocurrency in uk 390x204 دارایی های رمزنگاری شده ، اولین جلسه کارگروه رهبران دولتی انگلستان
cryptocurrency-in-uk

اندرو بیلی، مدیر اجرایی FCA گفت:

“دارایی های رمزنگاری شده افزایش منطقه ای داشته و مورد علاقه ی بازار ها و تنظیم کنندگان مقرارت مالی در سراسر جهان از جمله FCA بوده است. ما منتظر هستیم تا با همتایانمان در بانک مرکزی انگلیس و وزارت خزانه داری به عنوان بخشی از نیروی کار برای توسعه تفکر و سیاست در مورد رمزنگاری ها کار کنیم.”

بیشتر بخوانید: پراکنش جغرافیایی بیت کوین در جهان چگونه است؟

دیو رامسدن معاون بانک مرکزی انگلستان در مورد دارایی های رمزنگاری شده گفت:

فناوری هایی که رمزنگاری را پشتیبانی می کنند، بالقوه برای ارائه مزایایی به سیستم مالی و خدمات اقتصادی است. این کارگروه ما را قادر می سازد تا با خزانه داری و FCA کار کنیم تا بتوانیم چگونگی تحقق فرصت های این تکنولوژی را درک کنیم و در عین حال به ریسک های ناشی از رمزارز هانیز پی ببریم.”

بیشتر بخوانیم: ارز رمزنگاری شده بیت کوین چقدر مشابه ارز های رایج و دولتی است؟

C 220x220 دارایی های رمزنگاری شده ، اولین جلسه کارگروه رهبران دولتی انگلستان
UK central bank deputy

نشست بعدی کارگروه دارایی های رمزنگاری شده

  این کارگروه  تحلیل های موجود توسط دولت و تنظیم کنندگان مقرارت را در نظر خواهد گرفت. همچنین دیدگاه های جدیدی را از سوی نهاد های تجاری، دانشگاهیان، گروه های مصرف کننده و نمایندگان سرمایه گذاران دنبال خواهد کرد.
این کار گروه میزبان میزگردی در ماه ژوئیه خواهد بود و در ۳ ماهه سوم سال ۲۰۱۸ گزارش آن را منتشر خواهد کرد.

بیشتر بخوانیم: حرکت راکفلر ها (Rockefellers) برای ورود به بازار رمزارز ها

توجه!

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به ارزجو نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.

Source

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media

خرید حضوری

sarmayex pin location
version