سرمایکس
video thumb

دیسنت (DECENT) و سازمان دهی یک Hackathon جهانی دیگر در برلین

DECENT به عنوان شرکتی که پشت پلتفرم بلاکچین

درباره رویداد Hackathon

تازه ترین رویداد Hackathon با عنوان Blockchain4Good: Shaping Smart Sustainable Cities for the Future  به مدت دو روز از ۲۰ تا ۲۲ ژوئیه برگزار خواهد شد. DECENT تصمیم گرفته است با Impact Hub به عنوان بزرگ ترین شبکه جهانی متمرکز بر ساخت تأثیرگذار جوامع کارآفرینی همکاری نماید. Hackathon رویدادی است که در آن برنامه‌نویسان رایانه و افراد دیگری که درگیر توسعه نرم‌افزار هستند، از جمله طراحان گرافیکی، طراحان واسط کاربری و مدیران پروژه گرد هم می‌آیند و در توسعه پروژه‌های نرم‌افزاری و گاهی سخت‌افزاری با یکدیگر همکاری می‌کنند.

اولین Hackathon شرکت DECENT در ماه مه در براتیسلاوای اسلواکی برگزار شد که با موفقیت قابل توجهی همراه بود. چهار جوان توسعه دهنده از ویِن با پروژه بلاکچین Werbifi در این رویداد شرکت کردند که با هدف آن فروش فضای تبلیغاتی بر روی پورتال های محدود Wi-Fi عمومی بود. این تیم توانست جایزه بزرگ به ارزش DCT 20،۰۰۰ را با خود به خانه ببرد.

هدف از برگزاری رویداد Hackathon دیسنت در برلین

Hackathon برلین به دنبال یافتن خلاقانه ترین راه حل غیر متمرکز برای ایجاد شهر های هوشمند به واسطه حوزه هایی مانند امور مالی، بهداشت، دولت، انرژی و قابلیت حمل و تدارکات است. همه این موارد از طریق پلتفرم خلاقانه بلاکچین DCore شرکت DECENT امکان پذیر خواهد بود که تیم های رقابت کننده از آن برای ایجاد پروژه بلاکچین خود استفاده خواهند کرد. علاوه بر جایزه بزرگ، تیم برنده از شانس رقابت با دیگر تیم های برنده Hackathon (رقابت های قبلی و آینده) در فینال بزرگ جهانی آن برخوردار خواهد بود.

بلاکچین DCore

ثبت نام در رویداد Blockchain4Good

شرکت کنندگان، ایده های بلاکچین خود را ارائه خواهند داد، سپس تیم های دو تا پنج نفری می توانند پروژه ای را که می خواهند بر روی آن کار کنند به صورت آزادانه انتخاب نمایند. ثبت نام برای این رویداد در حال حاضر باز است و در ساعت ۲۲ تاریخ ۰۵ ژوئیه بسته خواهد شد. علاقه مندان می توانند برای ثبت نام در این رویداد بر روی Blockchain4Good کلیک نمایند.

توجه!

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به ارزجو نیست و نباید به آن نسبت داده شود.

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media

خرید حضوری

sarmayex pin location
version