video thumb

دلایل رشد قیمت شدید بیت کوین در چند روز گذشته چیست؟

بیت کوین امروز توانست به قیمت ۸,۴۵۰ دلار برسد و اکنون که در حال نگارش این خبر هستیم، هر واحد بیت کوین با قیمت حدود ۸,۲۰۰ دلار معامله می‌شود.

با اینکه بیت کوین فاصله زیادی با بالاترین قیمت تاریخش یعنی ۲۰,۰۰۰ دلار دارد، اما نظر به روند بازار در سال ۲۰۱۸ که بیشتر نزولی بود، چند روز اخیر برای علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال

علت این جهش قیمت بزرگ چه بود؟

اتفاقات زیادی می‌تواند در پشت پرده بازار رخ‌ داده باشد که ما از آن بی‌اطلاع باشیم اما در ظاهر رخدادهای زیر باعث افزایش قیمت شدید بیت کوین در چند روز گذشته شده اند.

علاقه شرکت بلک‌راک به بیت کوین

 

حرکت صعودی بیت کوین با خبری از شرکت بلک‌راک آغاز شد. بلک‌راک، بزرگترین شرکت مدیریت دارایی جهان، که حدود ۶٫۳ تریلیون دلار سرمایه را تحت مدیریت خود دارد اعلام کرد که در حال تحقیقات مثبت بر روی بیت کوین و ارزهای دیجیتال است.

بلک‌راک کارگروهی را برای بررسی روش‌های استفاده از مزایای بلاک چین و ارزهای دیجیتال و همچنین نظارت بر رقبایی که در این فضا فعالیت دارند، ایجاد کرده است.

ETF بیت کوین

دلایل رشد قیمت شدید بیت کوین در چند روز گذشته چیست؟

کمیسیون بورس و اوراق بهادار

صندوق‌های قابل معامله در بورس ارزهای دیجیتال احتمالا موجب شکل گیری دوره تازه ای از سرمایه‌گذاری بر روی ارزهای دیجیتال خواهند شد و تا حد چشمگیری از ریسک سرمایه‌گذاران نهادی و بزرگ کم خواهند کرد.

همین خبر یکی از دلایل اصلی اوج گرفتن پادشاه ارزهای دیجیتال در چند روز اخیر بود.

خبر بدی نیست

دلایل رشد قیمت شدید بیت کوین در چند روز گذشته چیست؟

بسیاری از تحلیل‌گران معتقدند که در چند روز اخیر اخبار مثبت زیادی در مورد فضای ارزهای دیجیتال منتشر شد و این در حالی است که در این چند روز شاهد اخبار منفی نبودیم.

اخبار مثبت زیادی از صرافی کوین بیس

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ