video thumb

بیت‌مین هش‌ریت کلی سخت‌افزار‌های ماینینگ خود را اعلام کرد

خلاصه مطلب

  • بیت‌مین(Bitmain

سیاست شفافیت Bitmain

انتظار می‌رود Bitmain Technologies Ltd تولیدکننده‌ی چینی دستگاه‌ها‌ی ماینینگ(چیپ‌ها‌ی ASIC) دوازده میلیارد دلار از طریق جمع آوری سرمایه (IPO) در بازار سهام هنگ کنگ به‌دست آورد،این شرکت سیاست‌ها‌یی را به منظور افزایش شفافیت وضع کرده است.

تیم این شرکت اعلام کرد:

ما کاملا معتقدیم جامعه‌ا‌ی که توسط Bitmain و محصولات آن خدمت‌رسانی می‌شود باید پشتیبانی شده و تا حد ممکن شفاف باشد. اقدامات اخیر در این راستا شامل محدود کردن تعداد سفارشات، اطمینان از انجام صحیح سفارشات مشتریان جدید، مسدود‌سازی IPها‌یی که اقدام به انبار کردن(احتکار) محصولات این شرکت می‌کنند و انتشار جزئیات حمل و نقل و رهگیری مرسولات بصورت دقیق است. Bitmain بر اساس نتایج دلگرم کننده‌ا‌ی که از اولین تلاش‌ها‌ی خود بدست آورد و ارتباط پیوسته با جامعه‌ی وسیع رمزارز‌ها، تعهد خود را به شفافیت در تجارت دو برابر می‌کند.

اولین گام در راستای این تلاش‌ها افشاء سیاست ماینینگ

“نه” به (ماینینگ پنهانی) و (بلوک­‌ها‌ی خالی)

Bitmain همچنین اعلام کرد که سیاست «long-held zero-tolerance» را در جهت مقابله با «ماینینگ پنهانی» حفظ خواهد کرد. این سیاست به منظور مقابله با اجرای عملیات ماینینگ توسط شرکت تولید کننده به کمک جدیدترین تجهیزات توسعه داده شده قبل از فروش یا توزیع آن به مشتریان است(بدیهی است تجهیزات جدید دارای قدرت بالاتری هستند و زمانی که قبل از دیگران مورد استفاده قرار گیرد به دلیل تکنولوژی بالاتر و گاها مصرف کمتر سود سرشاری را به همراه خواهد داشت، این مفهوم را می‌توان در زمان طلوع عصر اسیک‌ها در بیت‌کوین
بعلاوه، این شرکت متعهد شده است که هیچ‌گاه در جستجوی ماین بلوک‌ها‌ی خالی (empty blocks) نباشد. تیم این شرکت توضیح می‌دهد که:

بلوک‌ها‌ی خالی اغلب در نتیجه‌ی مقاصد نادرست حاصل می‌شوند و اغلب بدلیل وجود مشکل در انتشار بلوک در سطح پروتکل به‌جای تصمیم‌گیری فعالانه توسط اوپراتور استخر ماینینگ اتفاق می‌افتند. ما بصورت جدی تلاش می‌کنیم تا این مسائل کاهش یابند. با این وجود، اگر نرخ بیش از حد یا غیر طبیعی در ماینینگ بلوک‌ها‌ی خالی صورت گرفته توسط استخر Bitmain مشاهده شود، ما علت آن را جستجو کرده و دلایل آن را اعلام خواهیم کرد.

 

در نها‌یت Bitmain اطلاعات ارسال و تعداد نمونه‌ی اولیه‌ی تمامی دستگاه‌ها‌ی ماینینگ جدید خود را با توییتی در حساب کاربری رسمی Antminer منتشر کرد. این عمل برای تمامی مراحل خرید دست اول این مدل‌ها انجام خواهد شد.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ