video thumb

تعداد نیروهای بایننس از ۱۰۰۰ نفر گذشت!

گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که اخیراً تعداد کارمندان بایننس از ۱۰۰۰ نفر گذشته و این صرافی رشد چشمگیری از زمان ICO خود نشان داده است. صرافی بزرگ ارز دیجیتال بایننس، اکنون بیش از ۱۰۰۰ کارمند دارد که رشد شگرفی از شرکت را از راه اندازی این شرکت را در سال ۲۰۱۷ نشان می دهد.

یی هی (Yi He)، بنیان گذار بایننس به کوین تلگراف گفت: وقتی بایننس برای اولین بار در سال ۲۰۱۷ شروع به کار کرد تعداد کارمندانش کمتر از ۵۰ نفر بودند.” ما امروز بیش از ۱۰۰۰ کارمند داریم. (در حال حاضر در ۱،۰۰۲نفر کارمند داریم و تقریباً هر روز از استخدام های جدید استقبال می کنیم).
بایننس کمتر از سه سال پیش فعالیت خود را آغاز کرد

بایننس ICO خود را در ماه ژوئیه سال ۲۰۱۷ انجام داد و سرمایه ای بالغ بر ۱۵ میلیون دلار کسب کرد. این صرافی یک ماه بعد افتتاح شد. یی هی گفت: “اگرچه تعداد نفرات تیم ما در این مدت خیلی زیاد نبود، اما ما یک تیم بین المللی و غیر متمرکز بودیم و از راه دور با تیم اجرایی همکاری می کردیم.”

این صرافی به سرعت به یکی از گزینه های ورود به بازارهای ارز دیجیتال برای معامله تبدیل شد و حجم معاملات آن تا ژوئن سال بعد ۱٫۵ میلیارد دلار بود.

صرافی بایننس در میان افزایش بیکاری، نیروهای خود را افزایش می دهد

طی چند هفته گذشته، اقدامات پیشگیری از بیماری ویروس کرونا و رکود بازار منجر به افزایش نیروهای اخراجی شده ومشکلاتس را رای شرکت ها ایجاد کرده است.

وی با بیان اینکه بسیاری از افراد با استعداد به دلیل شرایط فعلی شغل خود را از دست داده اند و تعدادی از شرکت ها کارکنان خود را اخراج می کنند، افزود:

“ما اعتقاد داریم که این لحظه بهترین زمان برای جذب استعدادهای برجسته است. در این سه ماه، ما همچنان به استخدام نیروهای جدید و ترغیب مردم به ارائه درخواست کار در بایننس خواهیم پرداخت.”

وی توضیح داد که رسالت شرکت از نظر اهداف بلند مدت، تغییر نکرده است. با نگاهی به ارز دیجیتال به عنوان روشی برای باز کردن پول های مسدود شده، بایننس می خواهد دسترسی مالی را افزایش دهد، ضمن اینکه قابلیت استفاده از ارزهای دیجیتال را نیز افزایش می دهد.

همچنین لازم به ذکر است که بایننس تنها  در سال ۲۰۲۰ ، تعدادی از محصولات جدید مانند معاملات آپشن را منتشر کرده و خط محصول خود را حتی بیشتر از گذشته گسترش داده است.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ