video thumb

استخدام مدیر اجرایی دفتر مرکزی شرکت بلاک چین Global Digital Finance توسط بایننس!

گزارش های منتشر شده حاکی از آن است که صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال بایننس، تینا بیکر- تیلر (Teana Baker-Taylor) از کهنه کاران امور بانکی و فنآوری استخدام کرده است تا پلتفرم خود را بازار اروپا و انگلستان گسترش دهد.

بیکر-تیلور بیش از ۲۰ سال تجربه کار در HSBC ، Citi و رویال بانک اسکاتلند را دارد و قبلا مدیر اجرایی دفتر مرکزی شرکت بلاک چین Global Digital Finance که در بریتانیا واقع شده است، بوده است.

در سال ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹، وی توسط Innovate Finance به عنوان یکی از بانفوذترین زنان جهان در سطح جهانی شناخته شد و همچنین در سال ۲۰۱۹ جایزه Blockchain Leader توسط Women In Tech را دریافت کرد. وی عنوان کرد:

من در کار خودم در بانکداری، به ویژه در بازارهای پرداخت، خزانه و سرمایه، مدت قابل توجهی را گذراندم. این حیطه ها از امور مالی سنتی نیز در جایی اتفاق می افتد که بیشترین نوآوری و اختلال در طی چند سال گذشته رخ داده است.

بیکر-تیلور با ظهور فین تک افزود، با تلاش خود برای کاهش اصطکاک و افزایش شفافیت در خدمات مالی، زمینه را برای پذیرش دارایی های دیجیتال و بلاک چین فراهم کرده است.

وی به طور فزاینده ای تلاش های خود را برای برقراری ارتباط بین امور مالی سنتی و غیرمتمرکز قرار داده است، که هر دو مورد، فرصت های تجاری مشابه، موانع نظارتی و نگرانی های مربوط به ریسک اعتبار و امنیت را دارند.

بیکر-تیلور اظهار داشت: “من معتقدم دارایی های دیجیتال می توانند انقلابی در پول در سطح کلان ایحاد کنند – به عنوان یک کلاس دارایی در حال رشد به عنوان ابزاری جدید برای افزایش سرمایه در سطح جهانی و از طریق تکنیزه سازی محصولات”. از نظر وی، تأثیر آنها می تواند دسترسی به خدمات مالی و ایجاد ثروت را گسترش دهد که “از نظر تاریخی برای توده مردم غیرقابل دسترسی بوده است”.

بیکر-تیلور می گوید که بریتانیا پس از برگزیت “بسیار مهم” است

بیکر- تیلور اظهار داشت که از تجربه قبلی خود در زمینه استراتژی تجاری، توسعه محصول و گزاره ها و همچنین بازاریابی، ارتباطات و سیاست نظارتی در بایننس استفاده خواهد کرد و در نقش خود، منجر به ایجاد تبادل مجموعه جدید خدمات برای بازارهای بریتانیا و اروپا خواهد شد.

وی عنوان کرد که با وجود برگزیت، بریتانیا “همچنان یک بازار جهانی بسیار مهم” که جزء لاینفک رشد بایننس است، باقی خواهد ماند. لندن همچنان بزرگ ترین بازار ارز و دومین مرکز بزرگ مالی در جهان است. در دهه گذشته، بریتانیا سرمایه گذاری زیادی در نوآوری مالی کرده است، همانطور بیکر-تیلور خاطرنشان کرد:

در این زمان آوانگارد در بازارهای مالی بریتانیا، بانک های چالشگر، پلتفرم های سرمایه گذاری و وام دهی همتا به همتا به وجود آمدند. در نتیجه، بریتانیا از طریق سرمایه گذاری دولتی، جذب استعداد و سرمایه گذاری و از طریق یک قانون گذار مالی مترقی که تمایل به تعامل و همکاری با شرکت کنندگان در صنعت را نشان داده است، موقعیتی را به عنوان قطب نوآوری جهانی به دست آورده است.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داده است، برنامه بانکی دیجیتال برتانیایی Revolut به تازگی به دنبال ردیابی سریع خدمات ارز دیجیتال خود برای کلیه کاربران استاندارد بوده است و می گوید به دلیل بحران اقتصادی جهانی که بر اثر همه گیر ویروس کووید ۱۹ ایجاد شده است، دسترسی زودتر از موعد برنامه ریزی شده را در اختیار کاربران قرار می دهد.

تا فوریه سال جاری، این برنامه برای تبدیل شدن به یکی از با ارزش ترین شرکت های فن آوری پیشرفته اروپا توسعه یافته است و به تازگی خدمات خود را در ایالات متحده راه اندازی کرده است.

لازم به ذکر است که تلاش های توسعه جهانی خود بایننس شامل خدمات جدیدی است که در طول ماه گذشته در دو بازار بزرگ نوظهور هند و اندونزی ارائه شده است و همچنین گسترش پایدار دروازه های فیات، با پشتیبانی فعلی از خریدهای رمزنگاری با استفاده از کارت های اعتباری در بیش از ۵۰ حوزه قضایی در سراسر جهان.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ