video thumb

روابط دوستانه بلاک چین در چین با انجام یک برنامه آزمایش جدید ادامه دارد

بر اساس گزارش های منتشرشده، یک برنامه آزمایشی در استان هنان چین در حال انجام است که هدف آن تقویت پرداخت های برون مرزی از طریق فناوری بلاک چین است.

طبق روزنامه محلی Hainan Daily ، دولت مرکزی این طرح را تصویب کرد و به بانک ها این اجازه را می دهد که وام هایی را به شرکت هایی که قصد صادرات محصولات خود را به خارج از کشور دارند ارائه دهند.

این اقدام علاوه بر کاهش تعداد درخواست های وام از طریق کانال های عادی، باعث کاهش بوروکراسی رویه های گمرکی می شود.

این برنامه آزمایشی دو بانک را برای انجام کار مشاغل از طریق پلتفرم محرک بلاک چین انتخاب می کند. رسانه های محلی گزارش دادند که اولین حساب صادراتی با موفقیت از طریق این سیستم معامله شد.

کاهش زمان و هزینه با این فرآیند

دفتر محلی بانک چین تحت هدایت شعبه هنان از واحد مبادلات ارزی، برای ارسال موفقیت آمیز پول از یک شرکت در هنان به پلتفرم بلاک چین تکیه کرد.

سینا (Sina) گزارش می دهد که این پلتفرم دارای چندین مزیت مهم است. یکی شامل استفاده از داده های مربوط به تثبیت بلاک چین از طریق توابع احراز هویت برای فرم های اعلان گمرکی است. این پلتفرم این فرآیند را ساده می کند، کارایی را بهبود می بخشد و زمان پردازش را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

هنگامی که مقامات نتایج برنامه آزمایشی را ارزیابی می کنند، شعبه استانی هنان از واحد مبادلات ارزی به دنبال تقویت استفاده از بلاک چین در خدمات پرداخت برون مرزی است.

استان های دیگر چین در حال حاضر به پذیرش بلاک چین روی می آورند

کوین تلگراف در تاریخ ۲۲ آوریل گزارش داد که یک پلتفرم برون مرزی با حمایت از بلاک چین که در شهر چینگدائو چین اجرا شده بود، به شرکت ها اجازه می داد تا با شرکای آمریکای شمالی و جنوب آسیا معامله انجام دهند.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ