یک میلیارد بیبی دوج هدیه
video thumb

Celsius کاربران جدیدی را با طلا و کالاهای توکنیزه شده هدف قرار داده است

بر اساس گزارش های منتشر شده، الکس ماشینسکی (Alex Mashinsky) عنوان کرد که برنامه های سلسیوس پس از آغاز حمایت از Tether gold در هفته گذشته، لیست کالاهای تکوکنیزه شده بیشتری را فهرست کرده است.

الکس ماشینسکی، مدیر اجرایی پیشگام امور مالی غیر متمرکز یا DeFi ، پلتفرم سلسیوس (Celsius ) و مخترع پروتکل voice-over-internet-protocol یا VOIP در یک مصاحبه اختصاصی با کوین تلگراف در مورد معرفی اخیر این پلتفرم در زمینه پشتیبانی از Tether Gold یا XAUT صحبت کرده است.

ماشینسکی پشتیبانی خود را از طلای توکنیزه شده به عنوان ارائه پلی برای کاربران از ارز فیات به دارایی های غیر همبسته و غیرمتمرکز توصیف کرد.

سلسیوس با پشتیبانی از طلا تاریخ ساز می شود

سلسیوس عنوان کرد: “برای اولین بار در تاریخ، طلا سود خود را در طلا به دست می آورد.” “هر هفته ما یک تکه کوچک از طلا را به شما می دهیم تا به طلایی که از قبل در اختیار دارید، اضافه کنید.

وی ادامه داد: “چنین چیزی هرگز در تاریخ وجود نداشته است.” “هر بار که طلا خریداری می کردید، هزینه هایی در بر داشته است، هزینه های ذخیره سازی و هزینه های بیمه یا هزینه بودجه، هزینه پشت هزینه. ما سه یا چهار درصد بازده مثبت در سال داریم. ”

سلسیوس اظهار داشت که هم اکنون سلسیوس با افزودن طلا از دارایی غیر همبسته پایدار حمایت می کند – ارائه پلی برای کاربران که شاید هنوز به دارایی های دیجیتال علاقه مند نباشند، اما علاقه مند به خارج شدن از ارز فیات و دارایی های غیر همبسته هستند.

وی اظهار داشت که اکثر مردم نزدیک به ۱۰۰ درصد دارایی های خود را با پول محلی خود بیان می کنند. بنابراین آنها املاک و مستغلات دارند، اوراق قرضه، سهام و هر چیزی دارند.

آنها همه چیزها را در یک سبد نگه می دارند  و فقط نمی دانند که این یک سبد است. آنها یا هیچ درایی غیر همبسته ای ندرند یا دارایی های غیر همبسته بسیار ناچیزی دارند.”

وی افزود: “من فکر می کنم همه باید دو تا پنج درصد از سبد داریی های خود را در دارایی های غیر همبسته به عنوان بیمه ای برای پرداخت بدهی سرمایه گذاری کنند.”

سلسیوس کالاهای ارائه شده خود را گسترش می دهد

ماشینسکی با نگاهی به جلو، اظهار داشت که سلسیوس می خواهد پشتیبانی از دارایی ها و کالاهای غیر همبسته توکنیزه شده را اضافه کند.

وی ادامه داد: “من واقعاً می خواهم نقره را اضافه کنم، حتی چند کالا را اگر بتوانیم توکنیزه کنیم و آنها را بازده تولید کنیم. ما می خواهیم این ترکیب بی نظیر از عدم همبستگی و عملکرد باشد و من فکر می کنم که یک سبد به اندازه کافی گسترده داشته باشیم که می تواند افراد بیشتری را به عضویت درآورد.”

“شاید حتی افراد قدیمی نیز فقط به این دلیل که طلا می خواهند، به این پلتفرم بپیوندند. آنها ممکن است هرگز بر روی بیت کوین سرمایه گذاری نکنند، اما اگر همه گزینه ها را داشته باشید، در واقع جامعه را گسترش می دهید و همه این افراد در بازار دارایی های دیجیتال سرمایه گذاری می کنند.”

وی در پایان گفت: “بعضی از آنها حتی ممکن است متوجه نشوند که در بازار دارایی های دیجیتال قرار دارند، اما فکر می کنم این فرصتی برای ما است.”

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ