سرمایکس
video thumb

نحوه‌ی خرید پیتزا با استفاده از بیت کوین کش!

این روزها استفاده از ارزهای دیجیتال در زمینه های مختلفی قابلیت استفاده پیدا کرده است، یکی از این قابلیت ها، استفاده از ارزهای دیجیتال در زمینه‌ی خرید پیتزا می باشد. گفتنی است که گزینه های مختلفی برای خرید پیتزا با استفاده از بیت کوین کش (BCH) در کشورهای مختلف در سراسر جهان وجود دارد.

نحوه‌ی خرید پیتزا با استفاده از بیت کوین کش

یکی از ساده ترین راه های پرداخت هزینه‌ی پیتزا با استفاده از بیت کوین (BCH) در ایالات متحده این است که یک کارت هدیه برای مشترک مورد علاقه خود در فروشگاه Bitcoin.com دریافت کنید. در اینجا شما می توانید کارت ها را برای استفاده در زنجیره های ملی اصلی مانند Domino و Papa John و همچنین گزینه های منطقه ای کوچکتر سفارش دهید.

برای یافتن مکانی در اروپا که اقدام به فروش پیتزا از طریق بیت کوین کش می کند، می توانید شعبه‌ی محلی Takeaway.com را در کشور خود مورد بررسی قرار دهید. دفتر مرکزی Takeaway.com که در آمستردام واقع شده، بیش از ده ها برنامه و وب سایت تحویل غذای بین المللی که تعدادی از آنها بیت کوین کش را مورد پذیرش قرار می دهند، به شما معرفی می کند که از جمله‌ی آنها عبارتند از: Lieferando در آلمان، Pyszne.pl در لهستان، Thuisbezorgd.nl در هلند.

اگر شما در سئول زندگی می کنید یا در هنگام بازدید از آن هستید، باید Shuttle Delivery را بررسی کنید، چراکه این امکان را برای کاربران فراهم می سازد تا بتوانند با استفاده از بیت کوین کش از ۲۰۰ رستوران در این منطقه استفاده کنند. این پلت فرم تحویل غذا در کره جنوبی، یک برنامه به زبان کره ای و انگلیسی ارائه می دهد و از دستگاه های اندروید و iOS پشتیبانی می کند.

برای یافتن هر محلی در سراسر دنیا که با استفاده از بیت کوین کش به شما پیتزا ارائه بدهد، می توانید از برنامه‌ی Marco Coino استفاده کنید.

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media

خرید حضوری

sarmayex pin location
version