video thumb

آیا محدوده‌‌ قیمتی بیت‌ کوین، نظر وارن بافت را نسبت به ارزهای دیجیتال تغییر خواهد داد؟

جاستین سان اگر بتواند وارن بافت را متقاعد کند که میلیاردها دلار از سرمایه‌‌ی خود را به بیت کوین و ارزهای دیجیتال تبدیل کند، ممکن است هر گونه شک و تردید را در زمینه‌ی ارزهای دیجیتال از بین ببرد. البته که این یک پیشرفت مهم خواهد است و در صورت موفقیت در انجام چنین کاری، از جاستین تقدیر خواهد شد و حتی این امکان نیز وجود دارد که وی نیز جاودانه شود. با این حال، بیت کوین به دلیل نقدینگی و محبوبیتی که دارد، بیشترین سودآوری را به همراه دارد. در حال حاضر، قیمت این ارز دیجیتال با رشد ۴ درصدی روبرو بوده و قیمت آن حدود ۸۳۰۰ دلار است.

تحلیل قیمتی بیت کوین

ارزهای دیجیتال و به طور ویژه بیت کوین منحصر به فرد هستند. و اصول آنها نیز بر مبنای مستقل بودن و تمرکززدایی بنا شده است. شهروندان کشورهایی که از لحاظ مدیریتی با مشکلاتی روبرو هستند و از ضعف اقتصادی رنج می برند، برای رهایی از این مشکلات به بیت کوین پناه می برند.

با این حال، همه‌ی مردم از پتانسیل واقعی بیت کوین آگاهی ندارند. در هر صورت، وارن بافت، یک سرمایه گذار کهنه کار و برجسته برای نابود کردن بیت کوین و عدم سرمایه گذاری بر روی آن این ارز دیجیتال را “مرگ موش” نامید. این عمل، به رغم ارزش پول و میزان بالای سرمایه گذاری بر روی سرمایه اولیه که توسط متقاضیان اولیه به دست آمده، صورت گرفته است.

امید می رود که جاستین سان بتواند وی وی را برای سرمایه گذاری بر روی ارزهای دیجیتال متقاعد کند. اگر سان در کارش موفق شود، با توجه به افراد با نفوذی که وارن می شناسد، می تواند میلیاردها دلار از سرمایه‌ی خود را برای پیشرفت بلاک چین به ارز دیجیتال تبدیل کند.

به همین ترتیب، باید گفت که پذیرش گسترده در زمینه‌ی ارزهای دیجیتال به شدت به آموزش عمومی در این زمینه وابسته است. آگاهی کافی در این زمینه مانند یک دنده عمل می کند که باعث چرخش چرخ دنده می شود. در حال حاضر یافته ها نشان می دهند که جوانان آمریکایی احتمالا در حال انتقال دارایی های خود به دارایی های دیجیتال بوده و تمایل دارند که در بیت کوین سرمایه گذاری می کنند.

تکمیل این موارد، تائید عمیق تر شدن این موضوع نشانگر این است که سرمایه گذاران نهادی به جای سرمایه گذاری بر روی طلا به ارزهای دیجیتال روی می آورند. البته گفتنی است که در طول هزاران سال گذشته، طلا بهترین نوع سرمایه گذاری بوده و بدون شک مورد علاقه‌ی بانکداران نیز می باشد.

با این وجود، آنها بزرگ هستند. گرچه طلا نایاب است اما ممکن است بی نهایت باشد و دیگر اینکه، نوسانات قیمت و تقاضای عرضه را نیز تحت تأثیر قرار می دهد.

گفتنی است که در زمان نگارش این مقاله، نوسانات قیمت بیت کوین در بالای ۸۰۰۰ دلار وجود دارد. و به نظر می رسد که یک بازار گاوی قاطع در جریان می باشد. توجه داشته باشید که حتی اگر این بازار گاوی نیز به عقب رانده شود، باز هم از قیمت ها حمایت می کند و با افزایش تقاضا، قیمت این ارز دیجیتال به بالای ۸۵۰۰ دلار خواهد رسید.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ