video thumb

چه چیزی اسلوونی را رهبر ارزهای دیجیتال ساخته است؟

اسلوونی، کشوری است که حدود ۲ میلیون نفر جمعیت دارد، اما نسبت به کل ایالات متحده دارای مکان های خرده فروشی بیشتری است که بیت کوین کش (BCH) را مورد پذیرش قرار می دهند. اما چه چیزی باعث می شود که این کشور کوچک به عنوان یک پیشگام پذیرش ارزهای دیجیتال شناخته شود؟

اسلوونی، کشور ارزهای دیجیتال

یک مستند کوتاه در کانال یوتیوب Bitcoin.com، اکوسیستم پرطرفدار ارزهای دیجیتال را در اسلوونی برجسته می کند. این ویدئو برخی از مکان ها را به شما نشان می دهد که شما می توانید با استفاده از بیت کوین کش (BCH) پرداخت های خود را انجام دهید، همچنین استارت‌آپ های مختلفی در اسلوونی در حال توسعه فناوری برای بازار ارزهای دیجیتال می باشند، علاوه بر این، راجر ور به مغازه های مختلف می رود تا مکان هایی را که ارز دیجیتال را مورد پذیرش قرار می دهند، آزمایش کند.

یکی از عوامل مهمی که اسلوونی را یک مرکز پذیرش اررز دیجیتال بین المللی ساخته است، دید این کشور نسبت به پذیرش قوانین مربوط به ارزهای دیجیتال می باشد. این مستند نشان می دهد که اسلوونی نه تنها مالکیت دارایی های دیجیتال قانونی را در اختیار دارد، بلکه درآمد حاصل از سرمایه‌ی به دست آمده از طریق معاملات ارزهای دیجیتال شامل مالیات بر درآمد افراد نمی شود.

علاوه بر این، همانطور که در این ویدئو توسط میرو کرار (Miro Cerar)، نخست وزیر اسبق اسلوونی نشان داده می شود، دید رهبری سیاسی این کشور نسبت به نوآوری و ابتکار یک دید کاملا باز و روشن است. همه این عوامل باعث می شود که این کشور به ویژه برای کارآفرینان صنعت دارایی های دیجیتال که یک صنعت رو به رشد است، دارای جذابیت باشد.


جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ