video thumb

بیت کوین در کانون توجه کشورهای عضو G20!

صرافی‌های ارزهای دیجیتال به منظور اعلام نگرانی های خود در رابطه با پیش‌ نیاز‌های مربوط به تقاضای این کارگروه با نماینده‌ی FATF دیدار خواهند کرد. اگرچه قیمت کنونی بیت کوین توانسته که تا حدودی این نگرانی ها را از بین ببرد.

همانطور که بیت کوینیست در هفته گذشته گزارش داد، در روز ۲۱ ژوئن مطالب جدیدی با محوریت ارزهای دیجیتال توسط نیروی ویژه اقدامات مالی یا FATF منتشر خواهد شد.

برای تأثیر آنچه که سازمان “ارائه دهندگان خدمات مجازی دارایی” را تحت تأثیر قرار می دهد، پیشنهاد FATF از طرف اعضای G20 حمایت شده است و در مجموع حدود ۲۰۰ کشور را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

از آنجایی که FATF اواخر سال گذشته اشاراتی به برنامه‌ های آتی خود داشت،‌ این کارگروه با انتقاد‌های زیادی از سوی منابع مرتبط با صنعت ارزهای دیجیتال روبرو شد، منابعی که شاهد بودند این کارگروه درک درستی در مورد نحوه‌ی انجام تراکنش های ارزهای دیجیتال ندارد.

به طور خاص، تقاضای FATF برای اینکه صرافی‌ های ارزهای دیجیتال و سایر موارد مرتبط باید داده‌ های مربوط با فرستنده و گیرنده‌ی تراکنش ‌ها را جمع ‌آوری و ذخیره‌‌ سازی کنند، امری تقریبا غیرممکن به نظر می ‌رسد.

آکین فرناندز (Akin Fernandez)، مدیرعامل Azteco با انتشار پستی در توئیتر عنوان کرد، افرادی که سعی دارند تا بیت‌ کوین را درک کنند با کسانی که واقعا درک درستی نسبت به آن دارند و می‌ توانند آن را در یک زمینه مناسب قرار دهند، سر و کار ندارند. بیت‌ کوین یک بانک نیست،SWIFT نیست، پول نیست بلکه فقط یک پایگاه داده است.

بیت‌ کوین مرکز صحنه‌ی یک رویداد اختصاصی

پیش از اجلاس G20 در شهر اوساکای ژاپن که روز ۲۸ ژوئن برگزار خواهد شد، تعدادی از صرافی‌ های ارزهای دیجیتال منتخب به منظور اعلام نگرانی های خود در رابطه با پیش‌ نیاز‌های مربوط به تقاضای این کارگروه با نماینده‌ی FATF دیدار خواهند کرد.

ماهیت دقیق این طرح‌ ها همچنان نامشخص باقی مانده است، چراکه مدیران اجرایی نسبت به این جلسه خوش‌ بین هستند و آن را به عنوان فرصتی برای روشن سازی در نظر گرفته‌اند.

یلین سان (Elaine Sun)، مدیراجرایی Huobi Group در گفتگو با خبرگزاری FN در رابطه با این موضوع عنوان کرد که گفتگوی مستقیم با FATF برای شفاف‌ سازی طبیعت منحصر به فرد (sic) صنعت ارزهای دیجیتال، به ایجاد یک درک متقابل از قوانین ارائه شده کمک خواهد کرد، و باعث می‌ شود این صنعت راهکارهای گسترده‌ ای برای مدیریت چنین مواردی پیدا کند.

فرناندز نیز قبلا از فراخوان برای دور زدن FATF حمایت کرده بود، وی همچنین اعتراض کرد که این قوانین جدید تنها به نفع کشور‌های عضو G20 مانند آمریکا خواهد بود.

وی افزود: “این تنها شانس امریکا برای رهبری تمام جهان در زمینه‌ی پذیرش بیت کوین است.”

فرناندز ادامه داد: این بدان معناست که شرکت‌ های آمریکایی، بانکداران میلیارد‌ها انسان در سراسر جهان هستند که از خدمات بیت ‌کوین استفاده می‌ کنند. ممنوعیت این امر نباید در کل صورت بگیرد، زیرا این کار بسیار کوتاه بینانه و غیرعقلانی است.

این گردهمایی سروصدای زیادی به پا کرده است و حتی نام V20 را نیز برای خود برگزیده است.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ