video thumb

شرکت چینی The9 Ltd، اولین سرمایه‌گذار خارجی ICO تلگرام شد

بر اساس گزارشاتی که اخیر از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده منتشر شده است، شرکت چینی The9 Ltd در ژانویه‌ی ۲۰۱۸ و در طول ICO شرکت تلگرام، با پرداخت ۲ میلیون دلار،۵,۲۹۷,۲۵۷ توکن تلگرام خریداری کرده است. در این پرونده همچنین عنوان شده که شرکت The9 تا سال ۲۰۱۸ در چندین شرکت مختلف مرتبط با فناوری بلاک‌ چین سرمایه‌ گذاری کرده است.

بر اساس گزارشی که در روز ۲۴ ژوئیه توسط خبرگزاری RBC روسیه منتشر شده است، این سند نشان دهنده‌ی این است که شرکت The9 اولین سرمایه‌ گذار خارجی شناخته شده در این ICO می ‌باشد. طبق گزارش RBC، اغلب سرمایه ‌گذاران ICO تلگرام تا حد زیادی ناشناخته می باشند.

جزئیاتی در رابطه با شرکت‌ کنندگان آتی ICO تلگرام

در جریان اولین ICO تلگرام، در مجموع ۸۵۰ میلیون دلار سرمایه توسط بیش از ۸۱ سرمایه گذار جمع ‌آوری شد، اما تنها ۳ نفر از این ۸۱ سرمایه‌ گذار تا به امروز شناخته شده هستند. این سه نفر سرجی سولونین (Sergey Solonin)،‌ دیوید یاکوباشویلی (David Yakobashvili) و صندوق سرمایه‌گذاری TMT که توسط جرمن کاپلون (German Kaplun) و الکساندر مورگول ‌چیک(Alexander Morgulchik) تاسیس شده است، می باشند.

علاوه بر این، همانطور که در گزارشات مربوطه آمده است، در اولین مرحله‌ی ICO قیمت توکن‌ های تلگرام ۰٫۳۸ دلار برای هر واحد بوده است، در حالی که این رقم در مرحله‌ی دوم از ۱٫۱۰ به ۱٫۴۵ دلار نیز افزایش یافت.

گفتنی است که شرکت The9 Ltd در زمینه‌ی طراحی و توزیع بازی ‌های آنلاین فعالیت می ‌کند. این شرکت در اوایل دهه ۲۰۰۰ به صورت منحصر به فرد وظیفه‌ی توزیع و عرضه‌ی بازی World Of Warcraft در کشور چین را بر عهده داشته است. این شرکت در سال ۱۹۹۹ توسط یک کارآفرین به نام ژو جان(Zhu Jun) تاسیس شد که بر اساس گزارشات، بیش از ۸۰ درصد از سهام این شرکت را در اختیار دارد.

سازمان هولدر‌های ارز دیجیتال گرام با نام Gram Asia که در کره‌ی جنوبی واقع شده است، چندی پیش یک رویداد برای فروش حق مالکیت توکن ‌های گرام راه ‌اندازی کرد و در آن هر واحد توکن گرام را در صرافی ناآشنای Liquid با قیمت ۴٫۰۰ دلار عرضه کرد. با این حال یک سرمایه‌ گذار تلگرام اظهار کرد که ظاهرا این رویداد با قرارداد سرمایه‌ گذاران تلگرام در تضاد است، که در این قرارداد عنوان شده است:

ورود به هرگونه مبادله یا سایر معاهداتی که به طور کامل یا تنها بخشی از پیامد‌های اقتصادی آن انتقال مالکیت قرارداد سرمایه ‌گذاری ارائه شده توسط این توافقنامه خرید و یا هرگونه توکن دیگر باشد.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ