video thumb

رویارویی بیت‌ کوین با مشکلات فنی؛ علاقه بانک چین به بیت‌کوین ممکن است باعث افزایش قیمت آن شود

بیت کوین اخیرا تحت تاثیر فشار فروش قابل توجهی قرار گرفت که این مسئله باعث شد که آسیب جدی به عوامل فنی آن وارد شود. این فشار فروش علیرغم برخی تحولات اساسی که اخیرا رخ داده است، صعودی است. از جمله اینکه حمایت مالی بانک چین که می تواند باعث یک چشم انداز صعودی برای بیت کوین شود.

حرکت بیت کوین به سمت ۹۴۰۰ دلار، احتمال سقوط بیشتر وجود دارد

در حال حاضر بیت کوین با قیمت حدود ۹۵۰۰ دلار و افزایش حدود ۴ درصدی نسبت به چند روز گذشته معامله می شود که افتی قابل توجه از ۱۰٫۲۰۰ دلار تا این قیمت را مشاهده کرده است.

این فشار نزولی در حالی است که هفته گذشته این ارز دیجیتال با یک حرکت سریع تا ۱۱٫۰۰۰ دلار افزایش قیمت داشت.

در حال حاضر، تحلیلگران عنوان می کنند، این احتمال وجود دارد که قیمت بیت کوین تا سطح حمایت هفتگی اش که ۹٫۰۰۰ دلار می باشد، همچنان کاهش یابد. در صورتی که بیت کوین در حفظ این سطح شکست بخورد، این قیمت می تواند به شکلی قابل ملاحظه کاهش یابد.

جاش راجر (Josh Rager)، تحلیلگر محبوب ارزهای دیجیتال در توئیتی عنوان کرد که به نظر می‌ رسد بالاترین حد روند نزولی در حال نوسان زیر قیمت ۹٫۶۹۰ دلار باشد. این روند در نظر دارد تا مسیر قیمت را برای تشکیل پایین ترین حد روند نزولی در سطح حمایت هفتگی به زیر ۹ هزار دلار برساند. سعی دارم در مورد بازار کمی انعطاف پذیر باشم و نظرم درباره آن آنقدر نزولی نباشد که قیمت چهار رقمی همچنان یک سطح فوق العاده به نظر رسد.

بانک مرکزی چین در مقاله اخیر در مورد گرایشات صعودی بیت کوین بحث کرده است

بیت کوین و ارزهای دیجیتال در چین ممنوع شده و دولت چین آن را تایید نکرده است. با این حال اخیرا مقاله ای که اخیرا توسط بانک دولتی چین منتشر شده و در آن در مورد نحوه‌ی کار ارزهای دیجیتال توضیحاتی ارائه شده و در مورد اینکه چرا قیمت ها افزایش یافته، بحث می شود.

سامسون موو (Samson Mow)، یکی از شخصیت های محبوب و پیشگام در صنعت ارزهای دیجیتال، در ئوئیت اخیر خود در مورد این مقاله توضیح داد و عنوان کرد که این مقاله عاملی صعودی برای قیمت ارزهای دیجیتال است. وی گفت:

روز گذشته بانک چین یک مقاله در مورد بیت کوین منتشر کرد. آنها در این مقاله توضیح دادند که بیت کوین چگونه کار می کند، ، چرا قیمت آن بالا می رود و چرا ارزشمند است. هرگز فکر نمی کردم این اتفاق بیافتد.

اگر چه هنوز مشخص نیست که آیا این مقاله به نوعی تغییر رفتار این دولت را نسبت به ارزهای دیجیتال نشان می دهد یا خیر، اما نشان دهنده‌ی این است که بیت کوین به رغم فشار فروش فعلی، همچنان به طور گسترده ای در سطح جهانی مورد پذیرش است.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ