video thumb

مدیر صرافی Coinbase: علیرغم نوسان‌های قیمتی بیت کوین ، ۲۰۱۸ یک سال نوآورانه بود

بازیگران عرصه کریپتو از سراسر جهان در مورد مسیر حرکت قیمت بیت کوین در سال ۲۰۱۹ اعلام نظر می‌کنند. آیا این سقوط‌ها همچنان ادامه خواهد داشت؟ یا آیا این اتفاق همچنان ادامه خواهد داشت؟ حتی بهتر از آن، آیا صنعت ارزهای دیجیتال سال خوبی داشته است و در سال جدید نیز به این روند ادامه خواهد داد؟

در اواسط هفته گذشته، از خرس‌هایی مانند اریک فین من شنیدیم که بیت کوین مرده است و از اسپنسر بوگارت شنیدیم که نه تنها صعود بیت کوین ادامه خواهد داشت، بلکه سال ۲۰۱۸ بر خلاف باور عموم، یکی از بهترین سال‌ها برای ارز رمزنگاری شده بوده است.

در حال حاضر حرفی پراکنده شده است که مدیر صرافی Coinbase به نام عاصف هیرجی مشابه با بوگارت فکر می‌کند.

۲۰۱۸: بر خلاف سقوط‌های قیمت بیت کوین، یک سال خوب برای بیت کوین بوده است

علیرغم سقوط‌هایی که در سال ۲۰۱۸ تجربه کردیم (مانند حرکت‌های خرسی که قیمت بیت کوین را به زیر ۳،۲۰۰ دلار کشاند) عاصف هیرجی بر این باور است که بیت کوین در حال بهبود است.

هیرجی در مصاحبه‌ای که با بخش پول سریع شبکه خبری CNBC داشت گفت این بازیابی وضعیت قیمتی بیت کوین چیز عجیبی نیست و این احتمال وجود دارد که این روند در سال ۲۰۱۹ نیز ادامه پیدا کند. این جملات در تضاد با افکار اریک فین من است. مدیر Coinbase می‌گوید: “بعضی چیزها به خوبی چیزی که به نظر می‌رسند نیستند. آن‌ها هرگز به بدی آن‌چه به نظر می‌رسند نیز نیستند”.

در این مصاحبه، هیرجی در مورد عملکرد بازار کریپتو در سال گذشته صحبت کرد. به گفته هیرجی، سال ۲۰۱۸ نوآوری‌های بیشتری را در بازار همراه داشته است. هیرجی توضیح می‌دهد که “ما هرگز تا به این اندازه نوآوری نداشته‌ایم” و به عنوان مثال از نحوه رؤیت پذیرتر شدن ارز رمزنگاری شده یاد می‌کند.

اسپنسر بوگارت نیز در طول مصاحبه در مورد پول سریع از چیز مشابهی صحبت کرد و علیرغم سقوط‌های قیمتی بیت کوین، سال ۲۰۱۸ را یک “سال فوق العاده” برای بیت‌کوین نامید. در مورد نوآوری نیز بوگارت گفت امسال نخستین مرتبه‌ای است که ارز دیجیتال “با یک شبکه لایتنینگ” مقیاس بندی شده است و تراکنش‌ها را سریع‌تر و ارزان‌تر می‌کند.

قیمت بیت کوین

در زمان نگارش این مقاله قیمت بیت کوین حدود ۴۰۰۰ دلار است.

نتیجه

مهم است که صحبت‌هایی مانند صحبت‌های عاصف هیرجی را مد نظر قرار دهیم. با وجود این‌که کنار گذاشتن بیت کوین از ذهن‌مان به خاطر سقوط های قیمتی اخیری که داشته است کار آسانی است، ولی باید اتفاقات خوبی را نیز که امسال برای آن رخ داده است، مانند افزایش نوآوری، مد نظر داشته باشید.

 

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ