سرمایکس
video thumb

شرکت لجر تولید کننده کیف پول سخت افزاری بیت کوین با شرکت بزرگ اینتل مشارکت می نماید

لجر، شرکت تولید کیف پول سخت افزاری
این همکاری و مشارکت با هدف توسعه سیستم عامل منحصر بفرد لجر به نام بولوس و سیستم عامل شرکت اینتل به نام نرم افزار فرمت گارد صورت گرفته است.

BOLOS شرکت لجر و SGX شرکت اینتل نیروهایشان را با یکدیگر متحد می کنندشرکت لجر تولید کننده کیف پول سخت افزاری بیت کوین با شرکت بزرگ اینتل مشارکت می نماید

استارت آپ لجر مشارکت خود با شرکت فناوری اینتل مستقر در کالیفرنیا را اعلام نموده و از طریق کیف پول سخت افزاری خود در حال بسط و گسترش اهداف خویش می باشد.
شرکت اینتل قصد دارد از طریق نرم افزار SGX برای کلیدهای خصوصی مرتبط با دارایی های دیجیتال
اساسا این بدین معناست که این داده ها در این محدوده به عنوان عاملی علیه برنامه های کاربردی ذخیره شده و هدف آن این است که حملات نرم افزاری مختلف را مهار نماید.
اریک لارشِیوک(Eric Larchevêque)، مدیر عامل شرکت لجر، بدین گونه به شرح این موضوع پرداخت:

“ما طی چند سال اخیر شاهد افزایش تقاضای بازار جهت راهکارهای امنیتی برای مدیریت دارایی های رمز گذاری شده بوده ایم .و راه اندازی خط تولید کیف های سخت افزاری براساس سیستم عامل ما که با یک تراشه ایمن تکمیل شده و با شرکت برجسته ای همچون اینتل کار می کند، فرصت منحصر بفردی جهت حفظ مشتریانمان با راهکارهای نوآورانه در خصوص برنامه های کاربردی ارزهای رمزگذاری شده و بلاکچین ها در اختیار ما قرار داده است.

محدوده ایمن کلیدهای خصوصیشرکت لجر تولید کننده کیف پول سخت افزاری بیت کوین با شرکت بزرگ اینتل مشارکت می نماید

با توجه به این اعلامیه شرکت اینتل از کاربران خود سوال نموده که آیا تمایل دارند این نرم افزار شرکت اینتل را دانلود کنند. اینتل بدین گونه به شرح این مسئله پرداخت:

“کلیدهای خصوصی به طور خودکار تولید شده و همه تراکنش های ارزهای رمزگذاری شده در محدوده ایمن اس جی ایکس اینتل مورد تایید قرار خواهند گرفت و پهنای باندِ ای جی ایکس اینتل در پردازنده های این شرکت  جهت به حداکثر رساندن ایمنیِ کدها و کاهش خطر به صورت پیش ساخته می باشد.

ریک ایکوریا(Rick Echevarria)، مدیر کل بخش امنیت پلتفرم ها در شرکت اینتل، اظهار داشت:

“ایمنی لجر در خصوص بلاکچین ها با استقرار اس جی ایکس اینتل در سراسر پلتفرم های مرکزی نسل هشتم به مقیاس پذیری فوری دست یافته است.

اهداف کیف پول سخت افزاری لجر همچنان رو به گسترش می باشد

لجر همچنین راهکاری را اعلام نمود که این راه حل توسط Myetherwallet و الکتروم، توسعه دهندگان کیف پول نرم افزاری ارزهای رمز گذاری شده، بکار گرفته شده است. لجر بر این باور است که همکاری با اینتل گام بعدی جهت گسترش آن می باشد، چرا که این شرکت با شرکت امنیتی معروف گمالتو(Gemalto) نیز مشارکت دارد.
نرم افزار بولوسِ شرکت لجر که با ذخیره کلید رمزنگاری در ارتباط است و در زیر ساختش Gemalto بکار خواهد رفت.
علاوه بر این شرکت لجر اخیرا طی یک سرمایه گذاری در سری الف به مدیریت مایف اوِنیر(MAIF Avenir) و گروه ارزهای دیجیتال و مجموعه ویتمور و سایرین مبلغی حدود ۷ میلیون دلار(۲۸ میلیارد تومان) عاید خود نموده است و به گفته تولید کننده کیف پول سخت افزاری مستقر در پاریس این تیم قصد دارد با مبالغ تازه بدست آمده یک کارخانه در چین احداث کند.

شما در مورد Ledger Wallet همکاری با اینتل چه فکر می کنید؟ این همکاری چه ابعادی در سطح جهانی خواهد داشت؟ ما را از دیدگاه های خود آگاه کنید

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media

خرید حضوری

sarmayex pin location
version