سرمایکس
sarmayex Coin icon

استیکینگ سرمایکس راه‌اندازی شد

sarmayex Coin icon اطلاعات بیشتر
video thumb

راه اندازی شعبه اتحادیه اروپا توسط صرافی بیت کوین BitFlyer

به گزارش ارز جو و به نقل از خبرگزاری coindesk، اپراتور صرافی بیت کوین

این صرافی در روز دوشنبه گذشته اعلام کرد که مجوز “موسسه پرداخت”  (PI) را به منظور ارائه خدمات در اتحادیه اروپا، دریافت نموده است. همچنین اعلام شده است که این صرافی در وهله اول به دنبال جذب معامله گران حرفه ای با حجم تبادل بالا می باشد – چیزی که ضعف آن در حوزه اتحادیه اروپا مشهود است.

bitflyer branch in EU 330x220 تاسیس شعبه اتحادیه اروپا توسط صرافی BitFlyer

Andy Bryant مدیر اجرایی شعبه جدید اروپایی این صرافی عنوان کرد:

“معامله گران می توانند از طریق رابط شبکه یا API های ما، به سرعت وارد عمل شده و از سیستم های قوی با بالاترین سرعت و خطوط رابطی که مطابق نیازهای ویژه آنان طراحی شده، بهره مند گردند.”

 جایگاه BitFlyer

بر اساس اطلاعات پایگاه CoinMarketCap، در حال حاضر BitFlyer در جایگاه ششمین صرافی بزرگ از نظر حجم معاملات بیت کوین قرار دارد. همچنین این پایگاه مدعی است که BitFlyer اولین صرافی بیت کوین است که پیشتر در ژاپن و ایالات متحده و هم اکنون در اروپا قانون مند شده است.

لوکزامبورگ، پایگاه BitFlyer

مجوز PI این صرافی، توسط دو نهاد قانون گذاری لوکزامبورگ، یعنی خانه بنیاد فناوری مالی (LHoFT) و کمیسیون نظارت بر بخش مالی (CSSF) تایید شده است.

آقای Pierre Gramegna ، وزیر دارایی لوکزامبورگ عنوان کرده است که از این که یکی از موفق ترین استارت آپ های ژاپنی، این کشور را به عنوان پلت فرم اتحادیه اروپای خود انتخاب کرده، بسیار خوشحال است.

آینده پلت فرم BitFlyer در اروپا

BitFlyer خاطر نشان کرده است که به داد و ستد جفت ارز BTC/EUR بسنده نخواهد کرد و در ادامه سال جاری، قصد دارد رمز ارز های دیگری همچون لایتکوین، اتریوم، اتریوم کلاسیک و بیت کوین کش را به این پلتفرم اضافه کند. همچنین این شعبه به منظور جذب مشتری از اتحادیه اروپا، پیشنهاد داده است که تا پایان ماه فوریه، کارمزد صفر درصد برای مشتریان در نظر گرفته شود.

BitFlyer  به طور رسمی در نوامبر گذشته در ایالات متحده و پس از دریافت تاییدیه از نهاد های تنظیم کننده ای همچون اداره خدمات مالی ایالت نیویورک، آغاز به کار کرد.

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
version