سرمایکس
video thumb

پایگاه پرداخت رمزی BitPay نحوه تسویه در استیبل کویینز را معرفی نمود

به گزارش صرافی ارز دیجیتال سرمایکس به نقل از پایگاه خبری کوین تلگراف، بر اساس اطلاعیه منتشر شده از سوی سامانه پردازشگر پرداخت BitPay ، این سامانه از تصمیم خود برای ارائه ارزهای دیجیتال با قیمت ثابت یا stablecoins به مشتریان خود خبر داد. گفته می شود کلیه تجار مشتری BitPay از این پس می‌توانند وجوه خود را به صورت دلار جمینی و دلار سایرکل یا سکه سایرکل آمریکا در یافت کنند.
BitPay که در سال ۲۰۱۱ در آتلانتا گرجستان تاسیس شده، خدمات پرداختی خود را با استفاده از خرید بیت کوین (BTC) و بیت کوین نقد (BCH) با ۲۰ هزار مشتری تجاری در جهان آغاز نموده است.

GUSD و USDC بلاک چین‌های اتریوم (ETH) هستند که بر پایه ارزهای دیجیتال جمینی و سایرکل کار می‌کنند. ارزش هر کدام از این سکه ها نسبت به نرخ دلار ایالات متحده ۱: ۱ است، که احتمالا می‌تواند خطر نوسانات آنها را کاهش دهد.

BitPay در وبسایت خود اعلام نموده که استیبل کوینها میتوانند این امکان را برای صاحبان مشاغل فراهم آورند تا وجه مورد نظر دریافت خود را در هر نقطه از جهان حتی اگر حساب هم بانکی نداشته باشند، تسویه نمایند. BitPay مدعی است که میتواند ظرف ۲۴ ساعت صورتحساب صاحبان مشاغل را به واحدهای ارزی دیجیتال GUSD و USDC تسویه نماید.

«سونای سینک»، معاون مدیرعامل شرکت بیت پی، ماه گذشته اعلام کرد که هم اکنون بازار ارزهای دیجیتال در آستانه رخداد یک تحول جدید بوده که نیازمند یک زمان مشخص یا کاتالیزور است. سینک همچنین تاکید کرد که آلتکوینزها altcoins “هرگز به سطوح قبلی بازنخواهد گشت” در حالی که به گفته وی، ارز دیجیتال بیت کوین سال آینده با روند کاهشی در قیمت مواجه خواهند بود.

لازم به ذکر است پیش تر، ارز دیجیتال OKEx نیز لیست چهار شرک معتبر شامل TrueUSD (TUSD)، (USDC) USD Coin ، Gemini Dollar (GUSD) و Paxos Standard Token (PAX) را اعلام نموده بود.

بر اساس برنامه اعلام شده، استیبل کوینزها در تاریخ ۱۵ اکتبر و راس ساعت ۵ بعدازظهر به وقت هنگ کنگ همراه با تعدادی از ارزهای دیجیتال برای واریز روزانه در دسترس قرار می گیرند. همچنین ارائه خدمات عملیات برداشت از ۱۶ اکتبر در دسترس خواهد بود.
امروز، Tether ارز دیجیتال تتر نیز شاهد افت چشمگیری در قیمت بوده که نشانگر سیر روندی کاهشی در مقایسه با محدوده معاملات گذشته خود به حساب می‌آید. گرچه دلایل کاهش قیمت USDT تایید نشده، اما گمانه زنی‌ها حاکی از کاهش اعتبار بازار است که منجر به فروش احتمالی میباشند.

بر اساس گزارش منتشر شده از سوی پایگاه خبری کوین مارکت کپ، بنظر می‌رسد Tether شاهد روندی نزولی است، بطوریکه نرخ مبادله این ارز دیجیتال از$۰٫۹۸ به ۰٫۵۸ درصد در روز کاهش یافته است.

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media

خرید حضوری

sarmayex pin location
version