video thumb

Roger Ver از افزایش سرعت پذیرش بیت کوین نسبت به بیت کوین کش می گوید

 آقای Roger Ver در اظهارات جنجالی خود سرعت پذیرش بیت کوین کش

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاه Roger Ver ، نبرد پذیرش بیت کوین کش و بیت کوین مرکزی

به گزارش ارزجو و به نقل از  cryptonews، اخیرا یکی از سازندگان وب سایت bitcoin.com و همچنین یکی از سرمایه گذاران اولیه رمزارز bitcoin، در مصاحبه با CNBC عنوان کرده است که کاربران رمزارز ها و توسعه دهندگان جهانی آن ها BCH را با سرعت بیشتری نسبت به bitcoin مرکزی می پذیرند. او برای این ادعا هیچ شواهد یا جزییاتی را ارائه نکرده است.

با این حال آمار و ارقام نمی تواند دروغ بگویند و اطلاعات وب سایت bitinfocharts.com دلایل دیگری را در این رابطه ارائه می دهد.

در زیر تراکنش های bitcoin را با تراکنش های بیت کوین کش در طول ۶ ماهه گذشته مقایسه می کنیم:

مقایسه معاملات bitcoin و بیت کوین کش

 

همچنین در صورتی که BCH پذیرش بیشتری را در مقابل bitcoin

مقایس تعداد آدرس های فعال بیت کوین و بیت کوین کش

 

باید صبر کرد تا متوجه شد که آیا این اظهار نظر ها موجب ثمربخشی انشعاب سخت BCH از روز گذشته می شود یا خیر. همچنین که حجم بالای معاملات در حال حاضر قابل آزمایش و امتحان بوده و هم اکنون حداکثر ۲۰۰ تراکنش در هر ثانیه برای پذیرش از طریق استفاده از بلاکچین

تحلیل اعداد و اندازه بلاک های BTC و BCH

انشعاب سخت اخیر اندازه بلاک بیت کوین کش را از میزان ۸ مگابایت به ۳۲ مگابایت افزایش داده است. با این حال، بر اساس آمار و ارقام bitinfocharts.com، بزرگترین بلاک متوسط (بزرگ ترین مقدار میانگین بلاک) بلاکچین BCH در ماه می تنها ۹۹ کیلوبایت بوده و تنها ۰٫۳ درصد آن ها ۳۲ مگابایتی بوده اند. این مقدار در مقایسه با اندازه ۶۳۱ کیلوبایتی در رابطه با بلاک بلاکچین bitcoin می باشد.

به نظر می رسد بر اساس اطلاعات فعلی و شواهد موجود، ادعا های آقای Ver مبنی بر ایجاد زیر ساخت های جدید و نوآورانه بر روی BCH، بایستی با شک و شبهه های زیادی به همراه باشد.

توجه!

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به ارزجو نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.


جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ