سرمایکس
video thumb

شاهزاده ای که به سرمایه گذاری در زمینه رمزارز ها علاقمند است

لیست عناوین این مطلب

به گزارش ارز جو و به نقل از خبرگزاری coindesk، آقای آلویس فیلیپ ماریا، ولیعهد کشور لیختن اشتاین در مصاحبه با CNBC  عنوان کرد که سرمایه گذاری در رمزارز ها و بلاکچین می تواند به افزایش و تقویت ثروت خانوادگی خاندان سلطنتی لیختن اشتاین کمک کند. او میزان ثروت فعلی این خاندان که تحت تاثیر جنگ جهانی دوم کاهش یافته بود را قابل توجه می داند.

او همچنین گفت:

” مخصوصا که این اقتصاد دیجیتال نو ظهور، مقوله ای است که در آینده بیشتر به آن توجه می شود.”

علی رغم این تمایل که توسط ولیعهد این کشور عنوان شده است، او در ادامه صحبت های خود از نبود تخصص داخلی خانواده خود در سرمایه گذاری مستقیم رمزارزی سخن گفته است؛ او با اظهار عدم اطمینان از سرنوشت و آینده عمومی رمزارز ها توضیح می دهد:

من فکر می کنم می توان گفت که هم اکنون ما از طریق ارایه ی سهام خصوصی و یا صندوق های سرمایه گذاری که در آن ها سرمایه گذاری کرده ایم در حال انجام دادن این کار هستیم. از نظر من آینده رمزارز بسیار باز و گسترده است؛ بنابراین من معتقدم که یک فرد بایستی متوجه پر خطر بودن این نوع دارایی ها باشد.

liechtenstein prince cryptocurrencies 220x220 شاهزاده ای که به سرمایه گذاری در زمینه رمزارز ها علاقمند است

لیختن اشتاین و صنعت بلاکچین

ولیعهد در رابطه با بلاکچین خوش‌بین تر است:

“نظر من در خصوص تکنولوژی بلاکچین این است که مقوله بسیار جالبی می باشد. در آینده، بلاکچین مناطق و کسب و کار های زیادی را دستخوش تغییر خواهد کرد.”

او همچنین پیشنهاد کرد که دولت کشورش به طور بالقوه این تکنولوژی را مورد استفاده قرار دهد. او تصریح می کند که ” اجزای جذاب تکنولوژی بلاکچین

ناگفته نماند که خانواده سلطنتی فیلیپ ماریا، تنها حزب موجود در لیختن اشتاین نمی باشد. این کشور کوچک که از شرق و شمال توسط اتریش و از غرب و جنوب توسط سوئیس احاطه شده‌است، به دلیل نرخ مالیات پایین شرکت ها بسیار مشهور است. این ویژگی باعث تمایل این کشور به رمزارز ها و بلاکچین شده است.

2 liechtenstein prince cryptocurrencies Copy 330x220 شاهزاده ای که به سرمایه گذاری در زمینه رمزارز ها علاقمند است

بانک فریک (Frick) که یک موسسه خانوادگی واقع در شهر Balzers می باشد، در اوایل ماه مارس اعلام کرد که زین پس مشتریان را قادر می سازد تا به طور مستقیم در رمزارز هایی نظیر بیت کوین، بیت کوین کش، لایتکوین، XRP و اتر سرمایه گذاری کنند. این موسسه در اعلامیه خود، درخواست شرکت های واقع در اروپا را به عنوان انگیزه خود برای این تصمیم ذکر کرده است.

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media

خرید حضوری

sarmayex pin location
version