سرمایکس
video thumb

عذرخواهی بنیاد لایتکوین (Litecoin foundation)

به گزارش ارزجو و به نقل از پایگاه خبری بیت کوین، بنیاد لایتکوین (Litecoin) طی بیانیه ای بین جامعه LTC اعلام نمود، Litepay تمامی فعالیت های خود را متوقف نموده و مدیرعامل آن قصد فروش شرکت را دارد. این ماجرا از پرسش بنیاد از مدیرعامل لایت پی بابت عدم شفافیت شروع شد که او در جواب خواستار بودجه بیشتر برای بقای عملیات شد. بنیاد نیز درخواست افزایش بودجه را به این دلیل که “مدیرعامل تصویری واضح از محل هزینه های انجام شده ارائه ننموده و از بیان جزئیات دقیق درباره شرکت همراه با مستندات عینی برای توجیه درخواستش، خودداری نموده؛” نپذیرفته است.

بخشی از بیانیه بنیاد لایتکوین (Litecoin)

این سازمان با این بیانیه مسئولیت این واقعه را به عهده گرفته است:

“ما از این که این حماسه به این شکل پایان یافته بسیار خجل شدیم و از عدم وظیفه شناسی، که می توانست پیشتر برخی از این گونه مسائل را آشکار سازد، پوزش می طلبیم. ما در حال حاضر سخت مشغول تحکیم شرح وظایف خود برای ممانعت از پدید آمدن دوباره چنین اتفاقی هستیم.”

“چارلی لی” (Charlie Lee) خالق لایتکوین نیز از جانب خود طی توئیتی ابراز تاسف نمود:

“مانند هر کس دیگری، ما برای چیزی هیجان زده شدیم که برای تحقق، زیادی خوب بود و از سر خوشبینی بسیاری نشانه های خطر را نادیده گرفتیم. من بابت بالا کشاندن این شرکت ابراز تاسف کرده و قول عملکرد بیشتر و بهتر در آینده را می دهم.”

با وجود این پیام، بخش اعظم جامعه Litecoin پس از این افتضاح به ظاهر تمایل به بخشیدن وی – نظر به زیر سوال بردن رهبری و مقام چارلی لی در پست های بالای شبکه های اجتماعی – ندارند.

برنامه ریزی دقیق مبتنی بر اطلاعات کسب شده از کاربران

Litepay مقرر بود یک سیستم بازرگانی پرداخت و با کارت پرداخت بانکی برای افزایش سهولت در خرج کردن LTC برای دارندگان آن باشد. آنچه موجب زیر سوال بردن شرکت از جانب بنیاد لایتکوین شد، رویداد فاجعه بار AMA (هر چه می خواهی بپرس Ask Me Anything) ردیت بود که مدیرعامل لایت پی Kenneth Asare راه انداخت.

Asare طی تلاش برای طفره رفتن از سوالات و عدم ارائه پاسخی رضایت بخش به بسیاری از نگرانی ها زیر آماج حملات آنها قرار گرفت. او متهم به تکروی در پروژه ای شد که برای به نتیجه رسیدن به یک تیم نیاز داشت. پروژه به دلیل عدم انجام یک بررسی ساده روی وب سایت، با وجود کمبود بسیاری جزئیات، متهم به کلاهبرداری شد. با انجام این کار جمعیت LTC، روند رسیدگی به شکایات لایت پی را انجام می داد؛ امری که پیش از این می باید توسط بنیاد لایتکوین صورت می پذیرفت.

Charlie Lee خالق لایتکوین، همه دارایی لایتکوین خود را فروخت!

انتقاد خالق لایتکوین از bitcoin.com و اعلامیه جنجالی اش در حمایت از بیت کوین کش

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media

خرید حضوری

sarmayex pin location
version