video thumb

ALAX پلتفرم برمبنای بلاکچین رویداد تولید توکن های خود را آغاز کرد

ALAX

به گزارش ارزجو و به نقل پایگاه اطلاع رسانی آلاکس، ALAX به دنبال امضای تفاهم نامه با تولید کنندگان نرم افزار برای انجام نرم افزار های از پیش نصب شده روی میلیون ها گوشی هوشمند است.

آغاز رویداد تولید توکن (TGE)

ژنو، سوییس – ۱۹ آوریل ۲۰۱۸ – ALAX، پلتفرم بر پایه بلاکچین که به مشتریان فاقد خدمات بانکی اجازه دسترسی به نرم افزارهای بازی را می­دهد، در این روز رویداد تولید توکن های خود را آغاز نمود.

این پلتفرمِ بازی های روی موبایل که برای توزیع بهتر، پرداخت آسان تر و پاداش دهی یکپارچه تر از تکنولوژی بلاکچین بهره می­برد، به دنبال امضای تفاهم نامه با بازیگران اصلی بازار موبایل آسیا، آفریقا و خاور میانه است. در این تفاهم نامه نرم افزار ALAX بصورت از پیش نصب شده روی میلیون ها دستگاه گوشی موبایل در جهان در حال توسعه، به مردمی که دسترسی به خدمات بانکی ندارند اجازه دانلود و بازی را خواهد داد.

در رویداد تولید توکن (TGE) توکن های ALAX برای استفاده در فروشگاه تولید می­شود. این توکن ها از طریق اکسچنج داخلی، شبکه خرده فروشی ها و یا اپراتورهای موبایل به کاربران نهایی عرضه می­شود.

این رویداد در دو مرحله و طی ۶ روز برگزار شده و در ۲۳ آوریل خاتمه می یابد. این دو مرحله به این صورت است:

  • در مرحله اول ۱۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ توکن ALX توزیع و تنها در این مرحله با ۱۰ درصد بونس نیز همراه است.
  • در مرحله دوم ۱۳۵٫۰۰۰٫۰۰۰ توکن ALX توزیع می گردد. مرحله دوم بلافاصه پس از توزیع ۱۶۵٫۰۰۰٫۰۰۰ توکن ALX (یعنی ۱۵۰ میلیون و ۱۵ میلیون بونس) شروع می شود.
  • مشارکت کنندگانی که از کوین DCT (دیسنت) برای خرید استفاده می کنند در طول کل ۶ روز رویداد بدون توجه به اینکه در چه مرحله ای هستند، از ۱۰ درصد بونس برخوردار خواهند بود.
  • مقدار ارزش اولیه توکن ALX: هر ۱۰٫۰۰۰ توکن معادل یک اتریوم است. تنها ارزش اتریوم ملاک عمل است.
  • در این رویداد توکن ها و رمز ارزهای بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کش، لایت کوین، دیسنت و سوفیا تی ایکس نیز از مشارکت کنندگان پذیرفته می شود.
  • اولین اکسچنج مورد تایید و امن که توکن های ALX را در لیست خود می آورد QRYPTOS است. اکسچنج های دیگر به زودی اعلام خواهد شد.
  • مقدار کل کوین های توزیع شده (hard cap) در این رویداد برابر ۳۰٫۰۰۰ اتریوم در نظر گرفته شده و توزیع دیگری وجود نخواهد داشت و پروژه بدون توجه به بالا رفتن این مقدار به پیش خواهد رفت.

مقدار کل توکن ها برابر یک میلیار خواهد بود که ۳۰ درصد آن در رویداد فوق در دسترس است. ۱۵ درصد کل آن که از طریق رویداد TGE تامین شده به عنوان اندوخته قانونی استفاده می شود، ۱۰ درصد برای همکاری ها و یکپارچه سازی ها و ۳۵ درصد نیز برای مارکتینگ، جذب کاربر و گسترش جامعه آلاکس به کار خواهد رفت. ۴۰ درصد باقیمانده نیز برای توسعه پلتفرم استفاده خواهد شد.

Kalvin Feng مدیر عامل Dragonfly و یکی از بنیان گذاران پلتفرم آلاکس چنین می گوید:
“شروع این ICO که با خود تحولی به دنبال دارد بسیار هیجان انگیز است. میلیون ها گیمر بالقوه که به گوشی های هوشمند ۳G و ۴G دسترسی دارند اما فاقد خدمات بانکی هستند، مستقیما امکان دسترسی به سرگرمی ها را مانند افراد عادی خواهند داشت. آنچه که باعث این اتفاق شده تکنولوژی بلاکچین است که از طریق پلتفرم ALAX امکان پذیر شده است.
بازار بازی های موبایل متعلق به همه است نه فقط برای افراد خوش شانسی که به خدمات بانکی دسترسی دارند. ما خوشحالیم که اعلام کنیم ما این را تغییر می دهیم.”

ALAX برای گیمر ها

گیمرهای موبایل به طور سنتی مجبور به استفاده از سیستم های ناکارا و پر هزینه برای خرید بازی هستند از جمله PayPal، کارتهای اعتباری و اس ام اس. پلتفرم ALAX این وضعیت را تغییر می دهد و به کاربران گوشی های هوشمند اجازه می دهد که این توکن ها را از طریق شبکه خرده فروشی Dragonfly خریداری کرده تا از آنها تنها برای خرید بازی ها و اپلیکیشن ها مستقیما و  بدون واسطه توسعه دهندگان استفاده کنند. بواسطه ثبت تمام تراکنش ها روی بلاکچین، توسعه دهندگان به طور دقیق از وضعیت و کیفیت بازی های خود آگاهی می یابند و معامله منصفانه ای نصیبشان خواهد شد. همچنین این عمل باعث می شود که مشتریان بدون دسترسی به سیستم های پرداخت سنتی، با انجام تراکنش های سریع تر به خریداری بازی و اپلیکیشن بپردازند.

alax 6 body 2 ALAX پلتفرم برمبنای بلاکچین رویداد تولید توکن های خود را آغاز کرد
ALAX for Gamers

درباره ALAX

ALAX، یک پلتفرم مخصوص بازی بر روی تلفن های همراه که بر پایه تکنولوژی بلاکچین است, به گونه ای طراحی شده تا دنیای بازی ها را متحول کند. این پروژه حاصل همکاری DECENT (شرکت فعال در زمینه تکنولوژی بلاکچین ها) وDragonfly (پلتفرم مخصوص بازی) است که هدف آن ایجاد یک پلتفرم برای تولید کنندگان محتوا و بازیکنان حرفه ایست، که مشتریانی که دسترسی به سرویس های بانکی در بازار های نو ظهور نیز ندارند از این دسته اند. این همکاری به این معنی است که تکنولوژی اختصاصیDECENT این پتانسیل را دارد که توسط ١٠٠ میلیون کاربر فعال Dragonfly مورد استفاده قرار بگیرد.

توجه!

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به ارزجو نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.

 

https://alax.io/

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ