سرمایکس
sarmayex Coin icon

استیکینگ سرمایکس راه‌اندازی شد

sarmayex Coin icon اطلاعات بیشتر
video thumb

توقف پشتیبانی از بیت کوین کش در یک صرافی بزرگ

به گزارش ارزجو و به نقل از cryptocurrencynews.com، صرافی رمزارز KuCoin در خبری اعلام کرد که تمام جفت ارز های مبادلاتی مربوط به بیت کوین کش را حذف خواهد کرد. در سال گذشته صرافی کوکوین طی بیانیه ای اعلام کرد که قصد اضافه کردن جفت ارز های مربوط به بیت کوین کش را دارد.

با این کار این صرافی سعی داشت تنوع بیشتری در مبادلات را برای کاربران خود فراهم آورد. همچنین در ادامه تبلیغاتی مشترک با افراد مشهور دنیای ارز های رمزنگاری شده مانند John McAfee، Jihan Wu و Roger Ver انجام داد.

لیست جفت ارز های بیت کوین کش که از صرافی رمزارز KuCoin حذف می شوند

با این حال به نظر می رسد که مبادلات مربوط به جفت ارز های بیتکوین کش انتظارات مسئولان این صرافی را برآورده نکرده است. در ۲۶ مارس ۲۰۱۸ در بیانیه ای اعلام شد که تمامی جفت ارز های شامل بیت کوین کش از لیست مبادلاتی این صرافی حذف خواهند شد. در بیانیه اخیر، علاوه بر جفت ارز های مربوط به بیت کوین کش

تا کنون برای حذف این جفت ارز ها توضیحات بیشتری اعلام نشده است. این صرافی هیچ بیانیه ی رسمی دیگری را منتشر نکرده و صرفا به همان یک اطلاعیه بسنده کرده است اما طبق مبادلات انجام شده در صرافی کوکوین، جفت ارز های مربوط به بیت کوین کش پایین ترین حجم مبادلات را داشته اند.

حجم مبادله Bitcoin Cash

طبق داده های سایت کوین مارکت کپ (CMC)، مبادلات مربوط به بیتکوین کش حتی یک درصد از کل حجم مبادلات رمزارز های این صرافی را تشکیل نمی دهد. به نظر می رسد تصمیم درستی را مسئولان صرافی کوکوین اتخاذ کرده اند. تنها ۰٫۲۱ درصد یا به عبارتی ۱۰۵ هزار دلار از ۴۷٫۵ میلیون دلار مبادلات انجام شده در صرافی کوکوین مربوط به بیت کوین کش است.

تیم KuCoin در ادامه افزوده است که هیچ کاربری پول خود را از دست نخواهد داد. در حالی که این مقاله نگارش می شود قیمت بیت کوین کش در حدود ۹۰۰ دلار شناور می باشد.

  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
version