video thumb

۴ ایده بیت کوینی برای طراحی لباس‌های ویژه هالووین

هالووین نزدیک است که معمولاً باعث می‌شود مردم خلاقیت به خرج بدهند و لباس‌های جالبی بپوشند. چند ایده برای لباس‌های مربوط به ارز دیجیتال مطرح شده است. گرچه ممکن است اجرا کردن آنها کمی مشکل‌تر از دیگر لباس‌ها باشد.

 

ارزجو : در این مقاله به چند ایده جالب می‌پردازیم البته ممکن است کمی به نظر غیر واقع گرایانه برسند.

 

۴- حباب

با اینکه لباسی شبیه به حباب بیت کوین قبلاً هم وجود داشته است، این ایده هنوز هم در سال ۲۰۱۸ مورد توجه افراد است. پس از چندین گزارش رسانه‌ها در مورد حباب بیت کوین طبیعی است که برخی بخواهند در این سطح از این حباب استفاده کنند. چنین لباسی را می‌توان به سادگی با مقداری پلاستیک و لوگوی بیت کوین درست کرد.

۳- هارد فورک (Hard Fork)

استفاده از ایده هارد فورک بیت کوین به شکل لباس‌های هالووین زیاد مرسوم نیست. بیشتر مردم هیچ اطلاعی در مورد این مفهوم ندارند، بنابراین این ایده می‌تواند لباسی چالشی محسوب شود. البته این لباس واقعاً وحشتناک خواهد شد ولی بستگی به طرز اجرای آن توسط فرد دارد.

برای کسانی که قصد دارند چنین انتخابی داشته باشند، باید چند نکته را در نظر بگیرند. بیت کوین در سال ۲۰۱۸ چندین شاخه مختلف دارد که مهم‌ترین آنها بیت کوین کش (Bitcoin cash) بیت کوین گلد (Bitcoin Gold) و حتی بیت کوین دایموند (Bitcoin Diamond) هستند. تعداد انتخاب‌های آنها می‌تواند متعدد باشد. شما می‌توانید لباسی شبیه به چنگال بپوشید و یک لوگوی بیت کوین را روی آن بچسبانید.

 

۲- شمع قرمز/سبز

برای کسانی که بیت کوین را خرید و فروش می‌کنند، چراغ‌های سبز و قرمز هنگام نگاه کردن به چارت‌های قیمت بسیار آشناست. با در نظر گرفتن اینکه بیت کوین چه فراز و نشیب‌هایی را در سال ۲۰۱۸ پشت سر گذاشته است، پوشیدن لباسی شبیه به شمع سبز یا قرمز، با لوگوی بیت کوین می‌تواند لباس جالبی را ایجاد کند. ممکن است برنده هیچ مسابقه‌ای نشود ولی لباسی ساده و هوشمندانه است.

ارزهای دیجیتال بیت کوین بلاک چین

۱- ترن هوایی بیت کوین

یکی از ایده‌هایی که می‌توانید در مورد لباس بیت کوینی اجرا کنید، ترن هوایی بیت کوین است. قیمت‌های بیت کوین طوری در فراز و نشیب است که می‌توان تصور کرد قیمت‌ها در ترن هوایی به بالا و پایین می‌روند.

اجرا کردن این ایده بر روی لباس هالووین کار سختی نیست، تنها چیزی که لازم دارید کپی کردن ترن هوایی بر روی مقوا و یک لوگوی بیت کوین است. بیشتر افراد وقتی در مورد مفهوم این لباس فکر کنند مقصود شما را متوجه می‌شوند و می‌تواند موضوع جالبی هم برای صحبت کردن درباره آن ایجاد کند.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ