video thumb

تلاش اکسچنج ژاپنی Bitpoint برای ایجاد شبکه جهانی ارز های رمزنگاری شده

 به گزارش ارزجو به نقل از بیت کوین نیوز، Bitpoint که یک اکسچنج ژاپنی

ایجاد شبکه جهانی

Bitpoint ژاپن در میان اولین اکسچنج های ارز های رمزنگاری شده بود که توانست مجوز کامل فعالیت در این حوزه را از آژانس خدمات مالی ژاپن (Financial Services Agency-FSA) دریافت کند. این اکسچنج از شرکت های تابع Remixpoint می باشد که از شرکت حاضر در فهرست بورس توکیو است.

Building Global Network 329x220 تلاش اکسچنج Bitpoint برای ایجاد شبکه جهانی ارز های رمزنگاری شده
Building Global Network

Bitpoint پس از آن که در سال گذشته شعباتی را در چندین کشور مختلف باز کرد؛ دور جدیدی از توسعه خود در خارج از مرز های کشور را آغاز کرده است.

این شرکت در روز سه شنبه اعلام کرد که شعبه مالزی این اکسچنج شروع به کار خواهد کرد. این شعبه که در کوالالامپور قرار دارد از ۱۷ ماه مه در دسترس مشتریان قرار خواهد داشت و خدمات تریدینگ spot و تریدینگ leverage را به مشتریان ارائه خواهد داد.

نرخ (فی) ترید spot برابر ۰٫۵ درصد تعیین شده است در حالی که برای ترید leverage کارمزدی دریافت نمی شود. سپرده گذاری و برداشت ها با استفاده از Ringgit (واحد پول مالزی) در طول دوره افتتاحیه رایگان است. این اکسچنج نوشته است:

“ما leverage در تعداد دفعات ۱۰،۵،۲ و ۲۵ بار را پیشنهاد می کنیم.”

پنج ارز رمزنگاری شده بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، بیت کوین کش (BCH)، لایت کوین (LTC) و ریپل (XRP) در این اکسچنج پشتیبانی می شوند. Bitpoint ژاپن اعلام کرده است که به عنوان یک سیستم و تامین کننده نقدینگی از Bitpoint مالزی پشتیبانی خواهد کرد.

عملیات جهانی ارز های رمزنگاری شده برای Bitpoint 

Bitpoint علاوه بر ژاپن و مالزی در کره جنوبی، تایوان و هنگ کنگ نیز فعالیت می کند. همچنین این اکسچنج در جولای سال گذشته و قبل از اینکه دولت چین تمام اکسچنج های ارز های رمزنگاری شده

Global Operations تلاش اکسچنج Bitpoint برای ایجاد شبکه جهانی ارز های رمزنگاری شده
Global Operations

 

همچنین گزارش شده است که این اکسچنج در حال برنامه ریزی برای ورود به سنگاپور، تایلند و دیگر بازار های آسیایی در آینده نزدیک است. Bitpoint در این باره اعلام کرده است:

با ادامه توسعه اکسچنج های خارج از مرز های کشور با استفاده از سیستم Bitpoint، ما به تحقق ایده ساخت یک شبکه جهانی از تراکنش های ارز های مجازی نزدیک خواهیم شد.

قوانین سخت تر و رقابت شدید تر در ژاپن

آژانس خدمات مالی (FSA) از زمان هک Coincheck به عنوان یکی از اکسچنج های محبوب ارز های رمزنگاری شده ژاپن، نظارت خود را در حوزه ارز های رمزنگاری شده را تشدید کرده است. ژاپن همچنان ۱۶ اکسچنج ارز های رمزنگاری شده با مجوز کامل دارد که اخیراً انجمنی را برای تمرکز بر روی خود تنظیمی (Self-regulation) ایجاد کرده اند تا اعتماد عمومی به صنعت ارز های رمزنگاری شده را بازگردانند.

با این وجود، از این ۱۶ نماینده مجاز که برنامه های آنها توسط آژانس خدمات مالی (FSA) مورد بازبینی قرار می گیرد تنها ۸ اکسچنج به فعالیت خود ادامه خواهند داد. FSA اخیراً اعلام کرده است که ۸ اکسچنج دیگر برنامه های خود را تعطیل خواهند کرد.

در همین حال، آژانس خدمات مالی تأیید کرده است که بیش از ۱۰۰ شرکت شامل Yahoo! Japan و Line Corp (شرکت ارائه دهنده برنامه مسنجر لاین) به دنبال ورود به حوزه ارز های رمزنگاری شده می باشند.

توجه!

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به ارزجو نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ