video thumb

شرکت Circle ابزار Buy the Market را برای تازه واردان به بازار رمزارز ارائه کرد

به گزارش ارزجو به نقل از بیت کوین نیوز، شرکت Circle ابزار جدیدی به نام Buy the Market در اختیار تازه واردین به بازار ارز های رمزنگاری شده (رمزارز ها) قرار داده است که به آنها اجازه می دهد تا به صورت همزمان بر روی چندین کوین سرمایه گذاری کنند. این ویژگی با صندوق شاخص (index fund) چندین تفاوت اساسی دارد که شاید مهم ترین آن، در دسترس بودن این صندوق برای سرمایه گذاران معمولی باشد؛ در حالی که در موارد مشابه این صندوق ها در اختیار ثروتمندان و حرفه ای های تریدینگ قرار دارد.

ابزار Buy the Market

شرکت مسئولیت محدود Circle Internet Financial یکی شرکت های زیرمجموعه  Goldman Sachs است که دفتر مرکزی آن در بوستون قرار دارد. Circle که اوایل سال جاری نیز شرکت Poloniex را خریداری نمود در روز سه شنبه ویژگی جدید با عنوان Buy the Market را معرفی نمود. این ویژگی به کاربران اجازه می دهد تا هفت رمزارز مختلف شامل بیت کوین (BTC)، بیت کوین کش (BCH)، اتریوم (ETH)، اتریوم کلاسیک

این ویژگی بیشتر به دنبال تسهیل تریدینگ می باشد. تنها کاری که کاربر باید انجام دهد این است که یک پرتفولیو رمزارز با این ویژگی ایجاد کند و مقدار سرمایه گذاری مد نظر خود را بر حسب دلار مشخص نماید؛ سپس نرم افزار تهیه شده توسط این شرکت، این مبلغ را بر اساس ارزش بازار دارایی های منتخب، بین آنها توزیع می نماید.

coins and counting

 

 

 

 

ویژگی های ابزار Buy the Market

این نوع ابزارِ خودکار یا مدیریت غیر فعال سرمایه گذاری، به احتمال زیاد با صندوق های شاخص ارز های رمزنگاری شده

Feature of Buy the Market

آیا این ابزار بهتر از صندوق های شاخص رمزارز ها می‌باشد؟

در مقایسه با صندوق های شاخص ارز های رمزنگاری شده که توسط Coinbase

شرکت ها نیز برای این که به عنوان سرمایه گذاران معتبر شناخته شوند باید مجموع دارایی هایشان بیش از ۵ میلیون دلار باشد یا به عنوان یک بانک، شرکت بیمه، شرکت توسعه کسب و کار یا شرکت سرمایه گذاری ثبت شده به رسمیت شناخته شده باشند.

برنامه ریزی برای آینده

Rachel Mayer از شرکت Circle عنوان کرد:

این یکی از نخستین تجارب از نوع خود برای مصرف کنندگان است. دیگر محصولات ارز های رمزنگاری شده که امکان سرمایه گذاری به روش وزن توزیع شده بازار را فراهم می نمایند یک مقدار حداقل و یک مقدار حداکثر تعیین کرده و ۳ درصد هزینه مدیریت دریافت می کنند. Circle Invest تمامی این محدودیت ها را برطرف کرده است و امکان سرمایه گذاری همزمان بر روی چندین کوین را برای هر کسی و در همان قیمت رقابتیِ ارائه شده برای تمام کوین ها فراهم می نماید.

شرکت Circle اعلام کرد که تنها در هفته گذشته بیش از ۱۱۰ میلیون دلار در صندوق جذب سرمایه نوع E خود توسط شرکت چینی Bitmain Technologies سرمایه گذاری داشته است. به نظر می رسد که این شرکت قصد دارد تا از این پول برای گسترش ارائه خدمات به شیوه های دیگر همانند تهیه یک جایگزین برای تتر (Tether) استفاده کند و چالشی برای ارائه دهندگان صندوق های شاخص ایجاد نماید.

توجه!

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند، متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به ارزجو نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ