سرمایکس
video thumb

سایت Localbitcoincash و افزایش خدمات همتا به همتای (P2P) رمزارز ها

چند ماه قبل، بیت کوین نیوز خبر از فراگیر شدن درگاه اینترنتی رمزارز بیت کوین کش و ارائه سرویس های جدید بر روی اکسچنج Localbitcoincash را داد. جدیداً این وب سایت رابط کاربری خود را ارتقاء داده و امکانات جدیدی از جمله تبادل مستقیم رمز ارز ها و همچنین فروشگاه اینترنتی را نیز فراهم نموده است که افراد می‌توانند محصولات خود را در قبال بیت کوین کش به فروش برسانند و یا رمز ارز های خود را مستقیماً به ارز های دیگر تبدیل کنند.

تعییرمجدد در درگاه اینترنتی و امکانات بیشتر در Localbitcoincash

Localbitcoincash.org یک سرویس Escrow را ارائه می دهد، که خریداران و فروشندگان می توانند Bitcoin (BCH)Cash  را به صورت شخص به شخص به فروش برسانند. این پلتفرم در اکتبر سال ۲۰۱۷ به صورت beta عرضه شد و از آن به بعد تغییر زیادی یافته است. Localbitcoincash-LBC تقریبا خدمات مشابه ای مثل Localbitcoins را ارائه می‌دهد با این تفاوت که LBC دارای گزینه های مختلفی برای کاربران است.

از زمان آخرین بررسی ما، وب سایت به نظر می رسد کاملا تغییر است زیرا رنگ ها در حال حاضر سبز و سیاه هستند و از رنگ نارنجی قدیمی تر آن خبری نیست. صفحه اول یک آموزش مرحله به مرحله را به شما نشان می دهد که چگونه از LBC استفاده کنید و در کنار آن لیستی از خریداران و فروشندگان مشاهده می شود.

بیشتر بخوانید: تحلیل قیمت رمزارز بیت کوین ؛ حفظ حمایت ۷۰۰۰ دلاری، نوید افزایش قیمت در کوتاه مدت

LBC1 390x179 سایت Localbitcoincash و افزایش خدمات همتا به همتای (P2P) رمزارز ها
More facilities on Localbitcoincash

تبدیل رمز ارز ها به یکدیگر و یا تبدیل فیات به رمز ارزها در Localbitcoincash

نوار ابزار سمت چپ دارای یک دسته از گزینه های مختلف است که عبارتند از تبادلات فیات که کاربران می توانند BCH را به ارزهای فیات تبدیل کنند. در ادامه لیستی از خریداران و فروشندگان در Localbitcoincash نشان نشان داده می شود که به نظر می رسد این پلتفرم، سهم مناسبی از کاربران را به دست آورده است و مردم از مکان های مختلف در سراسر جهان BCH را در قبال پول محلی خود مبادله می کنند.

در زمان انتشار این مقاله قیمت ها از بازار فعلی موجود در بورس های آنلاین پیروی می کنند, در برخی موارد فروشندگان BCH های خود را چند صد دلار بالاتر به فروش می رسانند.

LBC‌ همچنین یک پلتفرم تبدیل رمز ارز ها به یکدیگر را دارد که شبیه Shapeshift و یا changelly است, با یک تفاوت بزرگ که آن هم رایگان بودن سرویس LBC است. 

بیشتر بخوانید: شکایت مشتریان اکسچنج Poloniex در مورد مسدود شدن حساب های کاربری

crypto to crypto 390x102 سایت Localbitcoincash و افزایش خدمات همتا به همتای (P2P) رمزارز ها
Peer to peer cryptocurrency exchange

فروش شخص به شخص در Localbitcoincash

email money 348x220 سایت Localbitcoincash و افزایش خدمات همتا به همتای (P2P) رمزارز ها
Peer to peer sell

مشابه آنچه پیش تر گفته شد، LBC به کاربران ثبت شده آدرس سپرده گذاری و آدرس دریافت رمزارز می دهد تا آنها بتوانند رمزارز BCH را به صورت رمز ارز مبنا با رمز ارز های دیگر مانند BTC، Dash، Ethereum، Smartcash، Steem و غیره مبادله کنند. در نوار کناری, سرویس ارسال ‌BCH توسط ایمیل قرار دارد که به کاربران اجازه می دهد تا از این طریق به راحتی BCH را به شخص دیگری ارسال کنند.

علاوه بر این، در تاریخ ۳۰ ماه May، توسعه دهنده LBC اعلام کرد علاوه بر این، یک بخش خرید شخص به شخص را نیز در اختیار کاربران قرار میدهد که کاربران میتوانند محصولات خود را در قبال BCH به فروش برسانند.

بیشتر بخوانید: Bithumb ایران و ۱۰ کشور دیگر NCCT را از مبادله رمزارز تحریم نمود

پس از چندین هفته کار سخت، ما واقعا هیجان زده هستیم که راه اندازی سرویس فروشگاه آنلاین شخص به شخص خود را اعلام کنیم” بخشی از توضیحات نماینده LBC. “این بدان معنی است که هر کسی می تواند با هر کس دیگری آزادانه، فورا و با خیال راحت از این طریق معامله کند.

هر کس می تواند امروز یک فروشنده باشد و محصولات فیزیکی و دیجیتال را به فروش برساند. هیچ کارمزدی توسط پلتفرم دریافت نمی‌شود و ما هیچ گونه محدودیتی در این زمینه ایجاد نمی‌کنیم, کاربران می توانند به طور مستقیم با فروشندگان ارتباط برقرار کنند و خارج از پلتفرم با هم معامله را انجام دهند. “

تمام این موارددر راستای هدف ما است که هر کسی بتواند زندگی خود را به صورت آنلاین بچرخاند، به ویژه افرادی که در کشور هایی با مشکلات اقتصادی و سیاسی زندگی می کنند.

در بسیاری از این مکانها، شهروندان باید تاوان دولت های نا کارآمد خود را پس بدهند و مدتها از این وضعیت آسیب ببینند امید ما این است که با Bitcoin Cash، این این وضعیت تغییر کند مردم را از فقر به آزادی اقتصادی و برابری برسانیم.

تبادلات فیات نشان می دهد که فروشندگان رمزارز BCH در سراسر جهان حضور دارند، اما برای برخی از آنها محدودیت حداکثر فروش وجود دارد.همچنین حجم زیادی از معاملات در جلسات از پیش تعیین شده Meetupsصورت می‌گیرد, محیطی که افراد رو در رو معاملات را با هم انجام می دهند.

بیشتر بخوانید: معرفی، راه اندازی و بررسی قابلیت های کیف پول رمزارز KeepKey

برای به دست آوردن دامنه ای از نوع معاملاتی که یک فرد ارائه می دهد به راحتی روی قسمت “view”کلیک کنید تا از رویدادهای آینده یک فروشنده مطلع شوید. توسعه دهنده LBC به طور منظم امکانات جدیدی را به درگاه خود می افزاید و با هر بار بازدید از سایت در طول زمان، پورتال به نظر کاربر پسندانه تر می شود.

شما در مورد Localbitcoincash.org چه فکر می کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

توجه!

دیدگاه هایی که در این مقاله استفاده شده اند متعلق به نویسنده بوده و لزوما مربوط به ارزجو نمی باشد و نباید به آن نسبت داده شود.

Source

خرید حضوری

sarmayex pin location
version