سرمایکس
video thumb

خرید بلیط جام جهانی روسیه با پرداخت بیت کوین و ارزهای دیجیتال

لیست عناوین این مطلب

رسانه های ارز های رمزنگاری در روسیه یک سوال معنی دار از فدراسیون روسیه پرسیده اند – چرا بلیط جام جهانی ۲۰۱۸ را نمی توان با ارزهای دیجیتالی خریداری کرد؟
پرداخت های کارت اعتباری و انتقال های بانکی در حال حاضر پذیرفته می شوند، اما آیا آنها برای طرفدارانی که مایل به رفتن به ورزشگاه هستند، کافی میباشد؟ و آیا واقعا با پرداخت بیت کوین برای شما نسبت به خرید بلیط امکان پذیر نیست؟

کمتر از دو ماه مانده به شروع جام جهانی ۲۰۱۸، طرفداران ارزهای دیجیتال – فوتبال می خواهند بدانند که آیا سکه های دیجیتالی را می توانند در کشور میزبان روسیه، استفاده کنند.
کمیته سازماندهی فیفا چند هفته پیش اعلام کرد که پس از اتمام مرحله دوم فروش بلیط، تقریبا ۱٫۷ میلیون بلیط تا کنون فروخته شده است. بلیط ها در تاریخ ۱۸ آوریل، زمانی که آخرین مرحله فروش آنلاین برنامه ریزی شده است، دوباره در دسترس خواهد بود. از ۱ ماه مه، بلیط های باقیمانده نیز در مراکز فروش بلیط تعیین شده فیفا در دسترس خواهند بود.

طرفداران فوتبال از ده ها کشور برای بیست و یکمین جام جهانی فوتبال که از ۱۴ ژوئن تا ۱۵ ژوئیه برگزار می شود، از روسیه بازدید خواهند کرد. این طرفداران اگر بخواهند از جو در هر یک از ۱۲ استادیوم که میزبان آن هستند، لذت ببرند باید بلیط مسابقات را خریداری کنند. بطور رسمی بلیط ها را می توانید به صورت آنلاین با ویزا، شریک رسمی جام جهانی، کارت های پرداخت دیگر و همچنین از طریق انتقال بانکی خریداری کنید.

خرید بلیط های جام جهانی ۲۰۱۸ با ارزهای دیجیتالی

اگر می خواهید به انتخاب حامیان فیفا احترام بگذارید، Wirex را امتحان کنید. پس از یک مخالفت کوتاه مدت، کارتهای جدید ویزا با نام wirex با حسابهای چندگانه دلار، یورو، پوند و البته بیت کوین، دوباره در اروپا موجود است. به گزارش خبرگزاری رویترز، کارتهای فیزیکی وایرکس در حال حاضر به مشتریان در کشورهای انتخاب شده مانند انگلستان صادر شده است. کارت های مجازی در بازارهای دیگر، به عنوان مثال – سوئد نیز در دسترس هستند.

همچنین می توانید وب سایت Epayments را بررسی کنید. آنها یک Mastercard ارائه می دهند که می توانید بیت کوین های خود را شارژ کنید. در این کارت ها همچنین بیت کوین کش، اتریوم و لایتکوین نیز پذیرفته می شود. شما همچنین می توانید کارت خود را با فیات شارژ کنید – دلار، یورو و حتی روبل ها از طریق حساب Yandex Money و Qiwi پذیرفته می شوند.

اقامت هتل در جام جهانی روسیه با ارزهای دیجیتالی

اگر به دنبال مکانی برای اقامت هستید، یک تعدادی از هتل ها در کالینینگراد پرداخت از طریق بیت کوین را قبول میکنند. آپارتمانهای مالینا در اکلاوای غربی روسیه نیز ارزهای دیجیتال را می پذیرند. 

نیاز به پول نقد روسی دارید؟ هیچ مشکلی نیست،اکسچنچ ارزهای دیجیتال در حال حاضر در مسکو باز است. نرخ های آن چیزی نیست که شما می خواهید به صورت آنلاین دریافت کنید، اما این یک مبادله رمزنگاری در پایتخت روسیه است. این صرافی در نزدیکی به یکی از ایستگاه های اصلی مسکو، “Kursky Vokzal” میباشد.

بنابراین، اگر بخواهید در زمان جام جهانی از فوتبال و بیتکوین لذت ببرید، شما آن را دارید!

Views: 66

لطفا نظر خود را بنویسید


  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media
  • sarmayex social media

خرید حضوری

sarmayex pin location
version