یک میلیارد بیبی دوج هدیه
video thumb

آژانس بزرگ بلیط فروشی آسیایی، بیت کوین را بر روی شبکه لایتنینگ می‌پذیرد!

آژانس ویتنامی خرید آنلاین بلیط  Future.Travel اکنون پرداخت های بیت کوین را از طریق شبکه لایتنینگ می پذیرد و در زمان فروش، آنها به پول محلی تبدیل می شوند.

مطابق با اعلامیه Future.Travel، این شرکت برای فعال کردن پرداخت های بیت کوین مبتنی بر شبکه لایتنینگ، با شرکت فنی مستقر در کانادا به نام Neutronpay همکاری می کند، که این شرکت پلتفرم تجاری چند ارزی خود را به Future.Travel ارائه می دهد. با گزینه ادغام جدید، زمان پردازش تراکنش های بیت کوین در بیشتر موارد ظاهراً به سه تا چهار ثانیه کاهش می یابد.

از بین بردن کلاهبرداری و کاهش زمان پردازش تراکنش ها

در کل، Future.Travel بیش از شش سال است که از پرداخت های بیت کوین پشتیبانی می کند و اخیراً سایر ارزهای دیجیتال مانند لایت کوین (LTC) ، بیت کوین کش (BCH) و اتر (ETH) را به روش های پرداخت آنلاین خود اضافه کرده است. این شرکت اظهار داشت که ادغام شبکه لایتنینگ، کلاهبرداری آنلاین را از بین می برد.

دیوید واتسون (David Watson)، مدیر کل Future.Travel ، اظهار داشت: “شبکه لایتنینگ گام بعدی برای کاهش هزینه ها و زمان است.”
علاقه مندی صنعت گردشگری به ارز دیجیتال افزایش می یابد

صنعت گردشگری که پیش از اپیدمی ویروس کووید ۱۹ یکی از بزرگ ترین صنایع جهان بود، علاقه ویژه ای را به فن آوری های نوظهور و ارزهای دیجیتال نشان داده است.

در ماه نوامبر گذشته، شرکت هواپیمایی آلمانی هان ایر (Hahn Air) با همکاری با یک پلتفرم غیرمتمرکز برای صنعت گردشگری به نام Winding Tree اقدام به صدور بلیط بر روی بلاک چین کرد.

تراوالا (Travala)، سرویسی که به کاربران خود امکان پرداخت هزینه های اقامت هتل را با استفاده از ارز دیجیتال می دهد، به طور پیوسته گزینه های پرداخت ارز دیجیتال خود را گسترش داده است. تراوالا در ژانویه به کوین تلگراف گفت: “جالب است بدانید که هرباری که ما با استفاده از پرداخت های ارز دیجیتال رزرو انجام می دهیم، از همه موارد عادی که با استفاده از روش های پرداخت سنتی مانند پرداخت های کلاهبرداری و ایجاد اختلالات توسط عوامل مخرب جلوگیری می کنیم.”

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ