نمایشگاه بزرگ ارز‌‌های دیجیتال آسیا در سنگاپور برگزار خواهد شد

نمایشگاه بزرگ ارز‌‌های دیجیتال آسیا در سنگاپور برگزار خواهد شد

نمایشگاه ارز‌‌های دیجیتال آسیا در تاریخ ۲۶ اکتبر سال جاری میلادی به مدت یک روز در محل نمایشگاه های سنگاپور برگزار خواهد شد. شرکت فاینکسپو که مسئولیت برگزاری این نمایشگاه را بر عهده دارد، قول داده تا تمامی شرکت های ارائه دهنده ارز‌‌های دیجیتال محبوب جهان را در این نمایشگاه دور یکدیگر گرد آورد. قرار است این نمایشگاه به شکلی جامع در مکان مذکور برگزار شود.
به گزارش صرافی ارز دیجیتال سرمایکس، این فرصتی کم نظیر برای هر یک از اشخاص حقیقی و حقوقی جهت آشنایی بیشتر با ارز‌‌های دیجیتال، دریافت اطلاعات جامع و به روز در خصوص این دسته از ارز‌‌ها و همچنین اتصال به شبکه ای از شرکت های به نام و معتبر در این عرصه به شمار می آید. به گفته شرکت برگزار کننده نمایشگاه ارز‌‌های دیجیتال آسیا، قرار است به جز معرفی غرفه های شرکت های ارائه دهنده ارز‌‌های دیجیتال، برگزاری همایش ها و جلسات تخصصی در این زمینه، برنامه های متنوع دیگری همچون برگزاری برنامه های زنده و اهدای جوایز نیز در فهرست کار این نمایشگاه گنجانده شود.
همچنین سمینارهای آموزشی نمایشگاه مذکور دامنه ای گسترده از موضوعات متنوع از جمله ICO و پروژه های کاغذ سفید، تبلیغات دیجیتال، روابط عمومی، بازاریابی در سیستم بلاک چین، بازار سرمایه جهانی و ارز‌‌های دیجیتال را شامل خواهد شد. نمایشگاه ارز‌‌های دیجیتال آسیا ابزاری سودمند جهت برقراری ارتباطات تجاری میان شرکت کنندگان و کسب دانش مورد نیاز در زمینه ارز‌‌های دیجیتال و سیستم مالی بلاک چین به حساب می آید.
علاقمندان به شرکت در این نمایشگاه می توانند از طریق مراجعه به وب سایت رسمی آن نسبت به ثبت نام در این رویداد بزرگ اقدام نمایند. لازم به ذکر است شرکت فاینکسپو بزرگترین برگزار کننده نمایشگاه های حوزه مالی بوده که فعالیت خود را از سال ۲۰۰۲ آغاز نموده است.

همچنین بخوانید: ۲۰ ارز دیجیتال محبوب، قیمت بیت کوین، قیمت اتریوم، قیمت تتر

دیدگاه ها

برای ارسال نظر، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

وارد شوید