video thumb

قیمت بیت کوین با ۴ رقمی شدن به خط قرمز رسید

در روزهای اخیر قیمت بیت کوین ۵ رقمی شد اما سقوط ۳٫۲ درصدی قیمت آن در روزهای بعدی باعث شد تا قیمت بیت کوین از ۵ رقمی بودن به زیر کشیده شود و به رقم ۹۷۴۰ دلار رسید و چهار رقمی شد.

پیش از این در فهرست نمودار هفت روزه، در تاریخ ۱۸ جولای، قیمت بیت کوین در حدود رقم ۹ هزار و ۳۰۰ تا ۴۰۰ دلار بوده‌است.  این رقم قیمتی است که پیش از افتی که متحمل شد، برای خرید و فروش مبادله می‌شده است. ولی پس از اوج‌گیری قیمت در ساعات پایانی معاملات در روزهای ۲۱ و ۲۲ جولای، به رقم ۱۱ هزار دلار نیز نزدیک شده بود.

حتی با کاهش عملکرد بازار، ارزهای دیجیتال موضوع بسیار جذاب و بحث برانگیز این روزهای کشور چین، کشوری که در رتبه دارایی به شدت بدنام است، قرار دارد. دادگاه ایالتی چین تصدیق کرده است که بیت کوین باید به عنوان یک دارایی با مالکیت قانونی شناخته شود.

خرید اتریوم بزرگترین ارز دیجیتالی شناخته شده در توسط مارکت کپ، میزان مشابهی از افت قیمت را گزارش می‌دهد. بر اساس این گزارش ۳٫۳ درصد ارزش خود را از دست داده و چیزی در حدود ۲۰۶ دلار افت قیمت داشته است.

ارزهای دیجیتال در طول ساعات تجارت تعطیلات آخر هفته ۲۳۵ دلار از دست دادگی ارزش داشته‌اند. ارزش ارزهای دیجیتال از آن زمان تا کنون به طور معکوس به سمت پایین حرکت کرده است و امروز در حال حاضر فقط اندکی بیشتر از شروع ۷ روزه خود است.

قیمت ریپل XRP دو درصد از ارزش خود را در روز از دست داده است ولی با این وجود به استثنای بلاک چین EOS، جزو ۱۰ ارز دیجیتالی برتر باقی مانده است. در ۲۴ ساعت اخیر سود خفیف ۱٫۲ درصدی به اندازه رقم ۴٫۱۰ دلار به دست آورد.

بیت کوین کش (BCH) و شاخه انشعابی دیگر آن، بیت کوین اس وی (BSV) تحت تاثیر سخت‌ترین از دست دادگی ارزش در بین ارزهای بزرگ دیگر بازار قرار دارند، ارزش هر کدام در روز به میزان ۵-۶٪ کاهش یافته است.

در میان بیست ارز دیجیتالی برتر، TRX با افت سنگین ۹٫۲۵٪ از فروش به حدود ۰٫۰۲۳ دلار رسیده است. تجارت متزلزل توکن به دنبال شایعاتی که البته به شدت هم انکار می‌شود، قرار دارد. در این شایعات آمده که تحقیقات پلیس چین مانع از خروج جاستین سان، مدیر عامل پروژه توکن از کشور  شده است.

در این فهرست ۲۰ ارز برتر دو سکه دیگر نیز با افت روزانه ۲ تا ۵ درصد در خط قرمز قرار دارند. با توجه به داده‌های کوین ۳۶۰، کل ارزش بورس ارزهای دیجیتالی در بازار فعلی در زمان انتشار این گزارش رقمی معادل با ۲۶۷،۵۵۳،۶۳۷،۲۹۰ دلار (۲۶۷ میلیارد و ۵۵۳ میلیون و ۶۳۷ هزار و ۲۹۰ دلار) است. برای مشاهده قیمت لحظه ای ارز دیجیتال صفحه آن را مشاهده نمائید.

جشنواره در بلاگ
خرید تتر در بلاگ
پرفکت مانی در بلاگ